Najnowsze komentarze:
Gosia | crete.pl : Tak, niestety wiemy o tym. Planujemy artykuł o tej podwyżce.
gość Ceny: Wakacje w Grecji od 2024 roku będą droższe. Winne temu są wyższe podatki za pobyt w hotelu. Opłaty szczególnie mocno zabolą gości, którzy wybiorą nocleg w 5-gwiazdkowym obiekcie. Dlaczego władze podjęły decyzję o zwiększeniu opłat dla turystów? Odpowiedź na to pytanie związana jest z kataklizmami, które nawiedziły Grecję w tym sezonie. (...)
gość PiotrWie: PS. Dodekanez to kilkanaście wysp, nie tylko Rodos i Kos.
gość PiotrWie : Na Balos, Elafonisi czy Vai jeżdżą obecnie ci, którzy lubią plaże zastawione łóżkami, z barami z agresywną muzyką i tłumem ludzi, na Majorkę czy Fuerteventurę też . Na Krecie jak się chce poszukać to można jeszcze znaleźć plaże puste, bez infrastruktury i ryczących skuterów wodnych o co trudno np na Majorce. (...)
Gosia | crete.pl : Nie tylko o plaże chodzi, raczej o całokształt. Kwestia gustu? Może. Co tam komu w duszy gra.
gość dodekanezowiec: @ zaryzykujemy nawet twierdzenie, że nie ma tak pięknego drugiego kraju.treść pochodzi z: http://www.crete.plwww.CRETE.pl
Jeśli chodzi o piękne plaże, to na Majorce, Fuerteventurze, Cyprze, Sardynii czy Kos bez problemu znajdzie się hotel i miasteczko z piękną zjawiskową piaszczystą plażą. Na Krecie trzeba specjalnie jechac na Elafonissi, Balos, Vai.
(...)
: Zobaczę za parę dni i ciekawa jestem czy mnie też tak zauroczy...
Gosia | crete.pl : Patrycja, ale nie zawsze były linki, których można się trzymać. Zauważ że komentujesz artykuł sprzed trzech lat. Wówczas nie było żadnych zabezpieczeń, a wypadków (w tym bardzo poważnych) całe mnóstwo. Świetnie że w końcu ktoś pomyślał i pojawiły się jakiekolwiek ułatwienia, bo niejeden wracał z tej plaży z nogą w gipsie, ze szwami, a i bywało że w trumnie.
: Chłopak był niepełnosprawny i kursował w celu uzyskania renty.Komentarze z piwkiem są kiepskie.Jak są w ruchu turbiny to nawet delfin nie ma szans przeżycia w tym miejscu!To był człowiek...nawet jakby sam wpadł to nie udzielono mu pomocy.Popychnieto go,więc co tu dalej komentować?
gość PiotrWie : Przez długi czas nie było żadnych linek ani znaków. Po serii mniej lub bardziej niebezpiecznych wypadków ktoś powiesił linki. Zamiast krytykować trzeba było napisać zgodnie z prawdą że wreszcie powiesili linki i szlak przestał być niebezpieczny.
: https://pomagam.pl/drogadosamodzielnosci
: i was there during august .... good value for your holyday money !
gość PiotrWie : Teraz jesteśmy na Siros, w następny wtorek płyniemy na Serifos. Do chodzenia polecam Sifnos, do chodzenia i kąpieli Donoussę i Kimolos, MacOS też nam się podobała - trochę więcej ludzi, ale plaże ładne i jest gdzie pochodzić - tylko trochę słabo znakowane trasy. Miłość też ma ładne plaże - ale trasy do chodzenia praktycznie nie istnieją. (...)
: Nawet gdyby chciał na gapę , kimkolwiek by był , tak nie postępuje człowiek , tylko bestia
Gosia | crete.pl : Piotrze, która wyspa tym razem? Co polecasz z Cyklad?
gość PiotrWie: My właśnie jesteśmy trzeci raz , ponownie na Cykladach i znowu ponad trzy tygodnie
gość dodekanezowiec: Hiszpania droga (za dziecko dużo sobie życzą), Riwiera Turecka tańsza ale nie tak ładna jak Turcja Egejska (ta ostatnia nie jest juz tańsza od Grecji), do Egiptu czy Albanii nie ciągnie, Włochy drogie i hotele na odludziach.
gość Patrycja: Weszliśmy i zeszliśmy z 5 letni dzieckiem bez żadnych problemów. Trzeba iść powoli i rozważnie. Są linki, których można się trzymać. Takie negatywne komentarze odstraszają turystów - może i dobrze, bo jest ich tam mało. Miejsce cudowne! Trzeba tam być i nie bać się zejścia. Polecam
: Grecja najlepsza
: DZIKUSY… wystarczy popatrzec jak żyją .. syf brud i zacofanie.
: Jaka dziwna sprawa? Pasażer na gapę w wbiega na zamykająca się furtę rufową. Nie wiadomo kim jest. Może uchodźca, może terrorysta, może spóźnialski. Marynarze bronią się przed intruzem. Intruz robi to na własną odpowiedzialność. Na własne życzenie umiera. Tyle.
: Było widać mnóstwo turystów z Polski na każdym zakręcie i w każdej tawernie. Grecja jest poprostu piękna. Będę tam wracał nie raz. Ludzie są wyluzowani mimo drożyzny mają luźne podejście do życia. Najchętniej bym się tam przeprowadził.
: Co roku to lepiej
: Cholera, podbuduję im statystyki, bo wybieram się po raz drugi w tym sezonie ;)
: Nie zadzierać z matrosami.
Komentarze
komentarz z
polecam wizytę. w Zonianie również. Tylko uwaga: na czarne pick up'y z czarnymi szybami... ;) wiecie, o czym piszę ;) :D
komentarz z
Wiemy wiemy, wszak w pobliżu jest Zoniana ;-)
komentarz z
ostre chłopaki :) cztery różne auta za mną jeździły, ale daliśmy sobie radę :D
komentarz z
Mieli tablice rejestracyjne?
komentarz z
tylko jeden, mercedes. pozostałe pick upy były bez :)
komentarz z
Standardowe w tym rejonie :) Gliniarzy też potrafią puścić bez ubrań w drogę powrotną do Heraklionu :D Mają fantazję.
komentarz z
ale mam już przyjaciela stamtąd :) powinno się Wam spodobać i zasmakować: @ByRaki-Μπαϊράκι official_page
komentarz z
George, bo o nim piszę, jest rodowitym z dziada pradziada Zoniana-man i kultywuje porodukcję raki wg starych receptur
komentarz z
takiej pysznej raki i rakomelo jak Kreta długa i szeroka - nie piłem! :D
komentarz z
czuć respekt :)
komentarz z
I LEPIEJ z nimi nie zadzierać.
komentarz z
Dzięki Georgowi mam zaproszenie na jakąś imprezę w Zonianie - może jesienią uda mi się pojechać. Dam Wam znać :) jak przeżyję ;) a jego stronę o raki - polecam!
komentarz z
Strona zalajkowana :) A poniżej pick up bez blach :]
komentarz z
znajomi z Krety ochrzcili mnie już ZonianaMan :D ;)
komentarz z
A co to jakaś lokalna mafia ?
komentarz z
Raczej nie ... stara tradycja ;)
komentarz z
a to pewnie jakiś lewy alkohol :):)
komentarz z
W ogóle lewe sprawy ;-) plus głębokie przekonanie że władza nie jest od tego aby się mieszać w prv sprawy ;-)
komentarz z
Troche "pogooglowałem" i się dokształciłem :) - raczej się tam zapuszczał nie bede i tak nie było to w planach :)
komentarz z
Byłam, jaskinia piękna i sporo przestrzelonych znaków po drodze :-o
komentarz z
Dziki Zachód całkiem blisko nas :)
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10152991710152551