Lotnisko w Heraklionie gotowe na strajk

data_2024-02-23 20:27:23 2024-02-23 20:27:23

Jeśli w najbliższą środę (28 lutego) macie zaplanowany przelot do Grecji lub w jej obrębie to warto wiedzieć, że tego dnia tamtejsze lotniska będą sparaliżowane generalnym strajkiem. Trwający 24-godziny protest będzie oznaczał w konsekwencji zawieszenie wszystkich połączeń realizowanych z i do greckich lotnisk. Strajk został ogłoszony przez Konfederację Związków Zawodowych Greckich Urzędników Służby Cywilnej (ADEDY).

Strajk na lotniskach w Grecji

Głównymi przyczynami protestów są wysokie koszty utrzymania spowodowane presją inflacyjną, a także walką o podwyżkę pensji pracowników sektora publicznego. Kolejnymi aspektami, na jakie chcą zwrócić uwagę związki zawodowe, są wciąż obowiązujące przepisy o zamrożeniu wynagrodzeń, które zostały nałożone w latach 2016-17. Ze strony protestujących pracowników pojawiają się również postulaty podwyższenia kwoty wolnej od podatku do wysokości 12 tys. €.

Pozostając w tematyce lotniczej mamy jednak również dobrą wiadomość. Jutro o godzinie 15 zakończone zostaną prace remontowe na lotnisku w Heraklionie. Tamtejszy Urząd Lotnictwa Cywilnego przekazał wczoraj informacje, że wszystkie prace przebiegły zgodnie z planem i pas startowy jest ponownie gotowy do użycia. O zakresie robót tego remontu oraz jego przyczynach pisaliśmy Wam w jednym z naszych wcześniejszych newsów. Jeśli interesują Was szczegóły to zachęcamy do przeczytania artykułu.

Piotrek,  data_2024-02-23 20:27:23 2024-02-23 20:27:23
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/787313350109598

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Szkoda. Ale wiadomo, gdzie człowiek tam szkody. Na szczęście miałem przyjemność plażować na wyspie. Jest mega pięknie. Plaże zwłaszcza Golden beach zostaje na zawsze w pamięci.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera