Booking.com

Wietrzny dzień w Plakias

Chcielibyśmy dziś zaprosić Was do obejrzenia krótkiej produkcji naszej roboty pod tytułem "Wietrzny dzień w Plakias". Tytułowe miasteczko niewielka miejscowość położona w środkowej części południowego wybrzeża Krety. Bliskość wielu atrakcji może zachęcić Was do wyboru tego miejsca jako bazy wypadowej do zwiedzania tego rejonu wyspy. Dużym atutem Plakias jest jedna z dłuższych plaż jaką można znaleźć w tej części Krety.

Data publikacji:
Data modyfikacji:
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Inne strony tej kategorii

Sitia - zachód słońca nad miastem

Sitia - zachód słońca nad miastem

Dziś zapraszamy Was na kolejny zachód słońca jaki nakręciliśmy w ubiegłym roku na Krecie. Tym razem będziecie mogli zobaczyć końcówkę dnia nad miastem Sitia, znajdującym się we wschodnim krańcu wyspy. Część filmu nakręcona została techniką poklatkową pozwalającą na znaczne przyśpieszenie zachodu słońca.

Zeus Demo Team na pokazach Radom Air Show 2015

Zeus Demo Team na pokazach Radom Air Show 2015

W dniach 21-22 sierpnia 2015 odbyła się czternasta edycja Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIR SHOW w Radomiu. Podobnie jak dwa lata temu jedną z atrakcji tej imprezy był dynamiczny pokaz greckiego F-16 należącego do specjalnego zespołu akrobacyjnego

Wąwóz Samaria w oku naszej kamery

Wąwóz Samaria w oku naszej kamery

Wycieczka przez wąwóz Samaria jest z pewnością znana większości osób, które były w zachodniej części Krety. Ten kilkunastokilometrowy szlak każdego roku przyciąga tysiące turystów. Dziś chcielibyśmy zaprosić Was do obejrzenia naszego filmiku, który nakręciliśmy w tym wąwozie w ubiegłym roku.

Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Calypso
Calypso
Byłam i pyszny miód kupiłam
Byłam w Chanii, pysznosci
Niestety połowa straganów to szmaty i śmiecie jak w każdym polskim targowisku. A wieśniacy oszukują i windują ceny. Byłem 2 razy na placu w Retymno i jest coraz gorzej. Nie wiem jak teraz ale większość kupujących to były tłuste i chamskie Rosjanki. Bez euforii zatem
Ambasadorki Piękna: Za każdym razem jak jesteśmy na Krecie odwiedzamy Laiki i zawsze wychodzimy z pelnymi siatkami owoców i warzyw
gość Marek: No i rzeczywiście, prognozy się sprawdziły. Wczoraj pogoda fatalna na całej Krecie ale za to dziś, już ponownie przepiękna pogoda i cudownie świeci słoneczko. Pozdrowienia z Jerapetry
Jestem od niedzieli na Thasos, pogoda słoneczna, temperatury 22-26 stopni. Sprawdzając prognozy przed wylotem, byłam przerażona, ale na szczęście jest zupełnie odwrotnie
A kwiecień był super
Już jest czerwiec :o o matulu. Turcja też zimna w tym roku
gość PiotrWie: My byliśmy od 7 do 31 maja na Cykladach, było rzeczywiście zimniej niż zwykle ( od 2012 roku jeździmy corocznie w maju do Grecji) ale myślę że pomimo tego że kol. w Sztokholmie miał kilka stopni więcej w dzień niż w Grecji to w nocy miał ich zdecydowanie mniej więc w sumie było zimniej.
gość Waldek: W tej chwili dostępny jest tylko parking płatny. Dalszy wjazd bliżej plaży i parkowanie pod drzewami jest niemożliwe bo zagrodzili drogę. Koszt parkingu to 5E za cały dzień.Parkng najbliżej wejście jest naprzeciwko resortu Elafonisi.
Doświadczyliśmy na własnej skórze.
Ale od Soboty to wyglada na to ze caly tydzien calkiem sloneczyny ☀️
W tym roku będąc w Sztokholmie w maju miałem wyższe temperatury niż na Krecie.
gość PiotrWie : Może przynajmniej nauczą się trochę oszczędzać wodę - bo jak widzieliśmy jak leją hektolitrami chodniki przed domami to stwierdzaliśmy że woda w Grecji musi być bardzo tania i marnują ją w sposób tragiczny.
Gosia | crete.pl : Dzięki za spostrzegawczość :) Faktycznie nie uaktualniliśmy tej informacji.
gość Waldek: Bilet łączony uprawniający do wejścia na teren muzeum oraz na wykopaliska w maju 2023 to koszt” 20 € 
Zmiana klimatu W tym roku było bardzo mało opadów deszczu
Super miejsce piękne widoki
Ale super.
Polka na Kretowisku: Pogoda taka że nic tylko pić
Czu gdzieś jest dostępna lista winiarni na zachodniej części wyspy?
Jak jest jakaś dobra impreza, to albo przed moim urlopem, albo chwilę po.
Parklot

Ciekawe miejsca na Krecie

CRETE Copyright © 2009-23 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera