Zapraszamy dziś do obejrzenia filmiku, który nakręciliśmy podczas naszego wypadu do wąwozu Samaria. Na kilkunastu ujęciach będziecie mogli zobaczyć jedne z bardziej charakterystycznych miejsc wąwozu.
Jedną z wyjątkowych cech Krety jest wciąż żywa obecność niewielkich rodzinnych zakładów zajmujących się rzemieślniczą produkcją tradycyjnych kreteńskich wyrobów. Praktycznie w każdej większej miejscowości znajdziecie sklep, gdzie sprzedawane są wyroby lokalnego rękodzieła. Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam jedno z takich miejsc, czyli zakład garncarski Hydria znajdujący się w miejscowości Asomatos.
Przejazd samochodem po szutrowej drodze prowadzącej na plażę Tripiti. Na próżno szukać informacji o tej plaży w tradycyjnych papierowych przewodnikach. Nic dziwnego więc, że miejsce to jest pomijane przez masową turystykę a zdecydowaną większość osób wypoczywających na tej plaży stanowią lokalni Grecy. Życzymy Wam miłego oglądania ... droga jest naprawdę "interesująca".
Zapraszamy Was na krótki film prezentujący pierwszą edycję Greckiej Panoramy, która została zorganizowana w 2015 roku w Warszawie na Torwarze.
Komentarze
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz