Serwis wymaga plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Wczoraj pojawiła się informacja dotycząca daty tegorocznego słynnego Matala Beach Festival. Tym razem organizatorzy sprawili niespodziankę, ponieważ termin festiwalu został przeniesiony. W tym roku pierwszy raz festiwal odbędzie się w lipcu, a nie jak dotąd w trzeci weekend czerwca. Jeśli zatem ktoś z Was chciałby dołączyć do tego wydarzenia to rezerwujcie sobie 5, 6 i 7 lipca i wpadajcie do Matali na serię koncertów, które są organizowane w pobliżu słynnej skały z jaskiniami.
Matala Beach Festival po raz pierwszy został zorganizowany w 2011, jednak wówczas był on raczej muzyczną oprawą do prezentacji książki „Mythos Matala” Arn Strohmeyera. Koncerty te nawiązywały klimatem do lat 70-tych, gdy w Matali pomieszkiwali hippisi. Formuła powrotu do przeszłości trafiła na podatny grunt i od tego czasu popularność koncertów stale wzrasta. Przeniesienie tej imprezy na początek lipca, czyli na wysoki sezon wakacyjny z pewnością przyciągnie jeszcze więcej osób.
Wstęp na festiwal jak co roku jest bezpłatny. Oczywiście w tym czasie jak zawsze dostępny będzie spory Matala Camping. Jednak jeśli chcielibyście nocować w pensjonacie to nie należy zwlekać z rezerwacją terminu. W czasie festiwalu chętnych jest dużo więcej niż dostępnych miejsc noclegowych.
gość PiotrWie Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
Attention mise en garde
Si vous louer un taxi par l'intermédiaire de Booking et que vous avez une société du nom de Canet Travel sur votre confirmation annulez directement votre réservation, le taxi ne viendra jamais mais esseyera d'encaisser la course... je ne suis pas le premier à qui cela arrive et en plus ils falsifient par après les documents de prise en charge... (...)
Komentarze
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/787842910056642