Matala Beach Festival 2024

data_2024-02-24 20:09:21 2024-02-24 20:09:21

Wczoraj pojawiła się informacja dotycząca daty tegorocznego słynnego Matala Beach Festival. Tym razem organizatorzy sprawili niespodziankę, ponieważ termin festiwalu został przeniesiony. W tym roku pierwszy raz festiwal odbędzie się w lipcu, a nie jak dotąd w trzeci weekend czerwca. Jeśli zatem ktoś z Was chciałby dołączyć do tego wydarzenia to rezerwujcie sobie 5, 6 i 7 lipca i wpadajcie do Matali na serię koncertów, które są organizowane w pobliżu słynnej skały z jaskiniami.

Matala Beach Festival 2024

Matala Beach Festival po raz pierwszy został zorganizowany w 2011, jednak wówczas był on raczej muzyczną oprawą do prezentacji książki „Mythos Matala” Arn Strohmeyera. Koncerty te nawiązywały klimatem do lat 70-tych, gdy w Matali pomieszkiwali hippisi. Formuła powrotu do przeszłości trafiła na podatny grunt i od tego czasu popularność koncertów stale wzrasta. Przeniesienie tej imprezy na początek lipca, czyli na wysoki sezon wakacyjny z pewnością przyciągnie jeszcze więcej osób.

Wstęp na festiwal jak co roku jest bezpłatny. Oczywiście w tym czasie jak zawsze dostępny będzie spory Matala Camping. Jednak jeśli chcielibyście nocować w pensjonacie to nie należy zwlekać z rezerwacją terminu. W czasie festiwalu chętnych jest dużo więcej niż dostępnych miejsc noclegowych.

Gosia,  data_2024-02-24 20:09:21 2024-02-24 20:09:21
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/787842910056642

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Szkoda. Ale wiadomo, gdzie człowiek tam szkody. Na szczęście miałem przyjemność plażować na wyspie. Jest mega pięknie. Plaże zwłaszcza Golden beach zostaje na zawsze w pamięci.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera