Włoski strajk Greków

data_2010-07-26 20:31:39 2010-07-26 20:31:39

Niestety strajki greckich kontrolerów zdają się nie mieć końca, a praktycznie każdy dzień pisze kolejny niezbyt miły rozdział do tej przydługiej, nudnej, ale niepokojącej powieści. Zapowiadana w poprzednim newsie kolejna faza protestu opierająca się na strajku włoskim nieoczekiwanie została wprowadzona w życie przez greckich kontrolerów ruchu lotniczego w dniu wczorajszym. Niestety jak donosi strona alert24.pl było to równoznaczne z sięgającymi nawet kilku godzin opóźnieniami samolotów czarterowych lecących do Grecji lub przelatujących w jej przestrzeni powietrznej. Opóźnionych było 120 lotów w tym również kilka do Egiptu. Rekordowe poślizgi w wylotach dotknęły podróżnych udających się na Rodos. Samolot, którego start miał odbyć się wieczorem w niedzielę, wystartował dopiero dziś ok. godziny 7, inny zaś z 6 godzinnym opóźnieniem wystartował w poniedziałek o 13.

 

Mapa przestrzeni powietrznej nad Grecją
Widok przestrzeni powietrznej nad Grecją, łatwo zauważyć
opustoszałe korytarze w obrębie tego kraju oraz wzmożony ruch lotniczy nad Turcją
źródło flightradar24.com

Niestety, ale te złe wiadomości to prawdopodobnie jeszcze nie koniec kłopotów osób udających się do Grecji, gdyż na cały najbliższy tydzień kontrolerzy ruchu zapowiadają utrzymanie obecnego rygorystycznego przestrzegania przepisów regulujących ich pracę. Już w tej chwili na mapach radarowych łatwo zauważyć, że korytarze powietrzne prowadzące nad terytorium Grecji świecą pustkami. Niestety ruch lotniczy przenoszący się nad Turcję i inne ościenne kraje odciśnie prawdopodobnie negatywne piętno na czasach innych przelotów.

Piotrek,  data_2010-07-26 20:31:39 2010-07-26 20:31:39
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Szkoda. Ale wiadomo, gdzie człowiek tam szkody. Na szczęście miałem przyjemność plażować na wyspie. Jest mega pięknie. Plaże zwłaszcza Golden beach zostaje na zawsze w pamięci.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera