Kolejne problemy w podróżach lotniczych do Grecji

Samolot podchodzący do lądowania

Zgodnie z wyrokiem sądu w Atenach strajk, który miał odbyć się w dniu dzisiejszym, został uznany za nielegalny. Na razie nie wiadomo, czy będą podejmowane kolejne próby ogłaszania takiej formy akcji protestacyjnej, gdyż związkowcy nie są zgodni co do decyzji w tej sprawie. Według informacji pochodzących z niektórych źródeł akcja protestacyjna nie jest planowana w nadchodzącym tygodniu, jednak inne osoby twierdzą, że rozważany jest strajk, który mógłby odbyć się w następny weekend.

Wyrok sądu delegalizujący strajk nie oznacza jednak końca kłopotów podróżnych lecących z lub do Grecji. Rzecznik protestujących pracowników ruchu lotniczego zapowiedział, że obecną formą protestu będzie ścisłe restrykcyjne przestrzeganie przepisów dotyczących liczby samolotów przebywających w danym momencie w greckiej przestrzeni lotniczej. Niestety jest to różnoznaczne z tym, że niektóre z samolotów będą przylatywać lub odlatywać z Grecji ze sporymi opóźnieniami.

AA Avro RJ-100Decyzja oraz kroki podejmowane przez związkowców, spotkały się z ostrą reakcją ministra transportu Dimitrisa Reppasa, który przedwczoraj wezwał kontrolerów ruchu powietrznego do zaniechania działań, które mogłyby w znacznym stopniu ugodzić w przemysł turystyczny. Również Greckie Stowarzyszenie Turystyki i Biur Podróży (HATTA) wydało w czwartek oświadczenie, w którym można przeczytać, że kolejne strajki "będą gwoździem do trumny tego co pozostało z greckiego sektora turystycznego w tym roku". HATTA zaapelowała również do protestujących kontrolerów, aby pokazali swoją dojrzałość w walce o własne potrzeby finansowe.


Piotrek,  data_2010-07-24 22:19:54 2010-07-24 22:19:54
Średnia: 4.5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 4.5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

po prostu.......:( zanik mózgu ...
gość PiotrWie: Jak we wschodniej to trochę zależy gdzie będziesz - jak w okolicy Agios Nikolaos to wąwóz Kritsa, koło Irapetry jest wąwóz Pefki czy Moni Kapsa, ew. trudniejszy Sarakiniko , jak całkiem na wschodzie to Zakres czy Xerocampos.
To nie jest nietrudny wąwóz. Przeszłam ich tu kilka i ten był całkiem wymagający, w dwie strony można się zmęczyć. Dodatkowo słońca i brak wody do uzupełnienia. Respekt przed dziką Kretą!
Nieodpowiedzialni ...Wczoraj widzialam film z trekkingu na YT. Na szczęście skończyło się na obiciach,potłuczeniach,wymęczeniu..gość zyje .. Poszedł sam na szlak Agia Roumeli - Sougia ..Przeszedł część...Bezzapasu wody,prowiantu,map,przygotowania,informacji w hotelu...Skrajna nieodpowiedzialność...Potem znajdują kości takich na szlaku...
kali orexi
Bzdura
Pod tym wzgledem Lefkada jest całkiem inna wyspa tutaj tawerny pełne turystów od śniadania do nocnych biesiad ale to pewnie dlatego ze tutaj nie mamy hoteli na All inclusice
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera