Strajk greckich kontrolerów ruchu powietrznego

data_2010-07-15 11:12:58 2010-07-15 11:12:58

EEEKA logo8 lipca br. Greckie Stowarzyszenie Kontrolerów Ruchu Lotniczego (EEEKE-GATCA) zadecydowało o podjęciu akcji strajkowej polegającej na wstrzymaniu pracy przez 4 godziny (od 10.00 do 14.00 czasu polskiego). Osoby podróżujące samolotami łączącymi Grecję z Polską powinny liczyć się z trudnościami oraz sporymi przesunięciami godzin wylotów. Większość biur podróży o zaistniałej sytuacji poinformowała swoich klientów z odpowiednim wyprzedzeniem.

Chania - puste tawerny
Puste tawerny czekające bezskutecznie na klientów to częsty widok w tym roku

Niestety kolejny raz związki zawodowe walczące o swój interes szantażują grecki rząd wykorzystując przy tej okazji jako kartę przetargową turystów. Nie jest to zbyt odpowiedzialne zachowanie w szczególności, gdy właśnie teraz dochody z turystyki są dla Grecji tak ważne, a każda akcja strajkowa uderzająca w turystów zniechęca kolejne osoby do spędzenia urlopu w tym kraju. W ten sposób mała liczba turystów odwiedzających w tym roku Grecję jest jeszcze dodatkowo uszczuplana przez strajki powodujące niedogodności w podróżach. Mało która osoba nastawiona na wypoczynek chce się skazywać na ewentualne kilkugodzinne przesunięcia wylotów.

Piotrek,  data_2010-07-15 11:12:58 2010-07-15 11:12:58
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Szkoda. Ale wiadomo, gdzie człowiek tam szkody. Na szczęście miałem przyjemność plażować na wyspie. Jest mega pięknie. Plaże zwłaszcza Golden beach zostaje na zawsze w pamięci.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera