Najnowsze komentarze:
Czas na Grecję Ale to chyba nie dotyczy regularnych rejsów promami jak np Blue Star Ferries? Nigdzie nie mogę znaleźć tej informacji
Christian Arnidis - Moja Grecja Dla wysp dobrze, bo tłumy z wycieczkowców odstraszają turystów, którzy pojechali na wakacje. Nie zostawiają grosza, a robią tłok. Wiele osób rezygnuje z wycieczki na Santorini, bo wyspa jest zapchana przez gości z wielkich wycieczkowców.
A co na lotniskach ?
gość PiotrWie Nie niestety a na szczęście bo by tłumy były cały rok. My byliśmy na Cykladach od 10 kwietnia do 4 czerwca na koniec maja wyraźnie zaczęło ludzi przybywać. Pojedziemy z powrotem we wrześniu - jako emeryci mamy czas. Tym razem chcemy jechać samochodem - porównanie kosztów samolot+ wypożyczenie samochodu vs dojazd samochodem do miesiąca jest na korzyść pierwszej wersji, potem - już drugiej. (...)
Samolot tanich linii, samochód z greckiej wypożyczalni, kwatery wynajęte od lokalsów, wszelkie wycieczki samodzielnie wymyślone i zorganizowane. Unikamy wszelkiej maści pośredników. Wyjazdy nigdy w sezonie. Nawet nie chodzi o oszczędności, tak nam pasuje. W tawernach za to nie oszczędzamy ani trochę. A w temacie wejściówek do "atrakcji", to bardzo wybiórczo traktuję temat. (...)
Turysta zmieni kierunek, zarobi Turek
Ceny wejściówek mocno podrożały w tym roku, znieśli wiele zniżek (choćby bilet combo w Atenach). Cóż nie każdy zapłaci 10 czy 20 EUR za wejściówkę, która rok temu kosztowala 3-8eur. Różnica mocno odczuwalna, zwłaszcza przy rodzinnym zwiedzaniu.
Komentarze
Plaże z filmu
Hej! Dzięki za filmik. Z plaż, to na pewno Plakias, Franko Castello, Prevelli. Nie mam pewności, czy nie ma też okolic Ierapetry? Ciekawi mnie też ten wąski przesmyk skalny widoczny ok. 1:00 minuty filmu?
Wszystkie plaże
Cieszymy się że spodobał się Tobie nasz filmik. Pełny spis plaż znajdziesz poniżej:
0:04 - 0:18 - Souda Beach
0:18 - 0:40 - Triopetra Beach
0:41 - 1:03 - Agios Pavlos
1:04 - 1:11 - Frangokastello
1:12 - 1:29 - Koraka Beach
1:30 - 1:52 - Preveli
1:53 - 1:57 - Schinaria Beach
1:58 - 2:13 - Loutro
2:14 - 2:16 - Iligas beach
2:17 - 2:31 - Damnoni Beach
2:32 - 2:37 - Marmara
2:37 - 3:03 - Plakias
Wszystkie plaże znajdują się w środkowo zachodnim rejonie Krety. Ta która najbardziej Cię zainteresowała to Agios Pavlos.
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz