Będzie lepszy dojazd do Knossos

data_2023-06-04 19:55:20 2023-06-04 19:55:20

Wszystko wskazuje na to, że już w najbliższym czasie turyści odwiedzający Heraklion oraz sami mieszkańcy stolicy Krety, będą mogli wygodniej dostać się do Knossos. Zgodnie z propozycjami, jakie pojawiały się już od dłuższego czasu, miejski KTEL ma wykonać odpowiednią korektę przebiegu linii autobusowej 02 tak, aby początek trasy nie wypadał w sąsiedztwie portu lecz w rejonie lotniska. Zmiana taka pozwoliłaby na korzystanie z bardziej dogodnych przesiadek nie tylko dla pasażerów wysiadających z samolotów, ale również i pasażerów autobusów międzymiastowych przybywających z rejonu wschodniej Krety.

KTEL - modyfikacja linii

Propozycja takiej zmiany była zgłaszana przez lokalnych mieszkańców już od dłuższego czasu. Miejski KTEL przychylił się do tego postulatu i wystąpił o uzyskanie stosownych pozwoleń. W chwili obecnej trwają jeszcze konsultacje społeczne. Po zakończeniu pełnej procedury mają zostać ustalone szczegółowe aspekty techniczne związane z modyfikacją przebiegu trasy. Wtedy też zostanie ustalona częstotliwość kursowania oraz to, czy wydłużona trasa będzie realizowana w ramach wszystkich kursów, czy też tylko wybranych.

KTEL bilety

Warto podkreślić, że linia autobusowa z numerem 2 ma nie tylko duże znaczenie dla obsługi ruchu turystycznego, ale również dla samych mieszkańców Heraklionu. Jej trasa przebiega obok bardzo ważnej placówki szpitalnej, jaką jest Szpital Venizelio. Jest to miejsce, w którym pracuje około 1000 osób. Znajduje się tu również przeszło 400 szpitalnych łóżek. Nie powinno więc dziwić, że zdecydowanie bardziej korzystny przebieg trasy to krok w dobrą stronę również w tym przypadku.

Piotrek,  data_2023-06-04 19:55:20 2023-06-04 19:55:20
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/632223235618611

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie: PS. Dodekanez to kilkanaście wysp, nie tylko Rodos i Kos.
gość PiotrWie : Na Balos, Elafonisi czy Vai jeżdżą obecnie ci, którzy lubią plaże zastawione łóżkami, z barami z agresywną muzyką i tłumem ludzi, na Majorkę czy Fuerteventurę też . Na Krecie jak się chce poszukać to można jeszcze znaleźć plaże puste, bez infrastruktury i ryczących skuterów wodnych o co trudno np na Majorce. (...)
Gosia | crete.pl : Nie tylko o plaże chodzi, raczej o całokształt. Kwestia gustu? Może. Co tam komu w duszy gra.
gość dodekanezowiec: @ zaryzykujemy nawet twierdzenie, że nie ma tak pięknego drugiego kraju.treść pochodzi z: http://www.crete.plwww.CRETE.pl Jeśli chodzi o piękne plaże, to na Majorce, Fuerteventurze, Cyprze, Sardynii czy Kos bez problemu znajdzie się hotel i miasteczko z piękną zjawiskową piaszczystą plażą. Na Krecie trzeba specjalnie jechac na Elafonissi, Balos, Vai.    (...)
Zobaczę za parę dni i ciekawa jestem czy mnie też tak zauroczy...
Gosia | crete.pl : Patrycja, ale nie zawsze były linki, których można się trzymać. Zauważ że komentujesz artykuł sprzed trzech lat. Wówczas nie było żadnych zabezpieczeń, a wypadków (w tym bardzo poważnych) całe mnóstwo. Świetnie że w końcu ktoś pomyślał i pojawiły się jakiekolwiek ułatwienia, bo niejeden wracał z tej plaży z nogą w gipsie, ze szwami, a i bywało że w trumnie.
Chłopak był niepełnosprawny i kursował w celu uzyskania renty.Komentarze z piwkiem są kiepskie.Jak są w ruchu turbiny to nawet delfin nie ma szans przeżycia w tym miejscu!To był człowiek...nawet jakby sam wpadł to nie udzielono mu pomocy.Popychnieto go,więc co tu dalej komentować?
Parklot
CRETE Copyright © 2009-23 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera