Biegi górskie Samaria Run i Omalos Run już w najbliższą sobotę

data_2023-05-23 20:38:32 2023-05-23 20:38:32

W najbliższą niedzielę 28 maja 2023 r. Greckie Stowarzyszenie Alpinizmu w Chanii organizuje jedenasty bieg górski Samaria Run 2023 oraz pierwszy bieg górski Omalos Run.

Samaria Run 2023

Trasa biegu Samaria Run wyznaczona została w Parku Narodowym Samaria. Jest to w zasadzie już pół maraton, bo biegacze będą musieli pokonać ponad 21 km. Start wyznaczono na płaskowyżu Omalos cztery km od wejścia do wąwozu. Zawodnicy początkowo będą biegli drogą, a później wyznaczona trasa prowadzi dookoła Parku Narodowego. Po pokonaniu dużego koła wokół wąwozu koniec biegu nastąpi w Xyloskalo.

Na trasie w ośmiu wyznaczonych punktach będą biegaczy wspierać wolontariusze ze Stowarzyszenia Alpinizmu. Każda edycja Samaria Run przyciąga wielu zawodników, zatem i w tym roku na starcie na pewno zjawi się sporo zainteresowanych.

Również w niedzielę po raz pierwszy odbędzie się Omalos Run jest biegiem znacznie krótszym i łatwiejszym, a jego trasa liczy 7 kilometrów. Podobnie jak w przypadku Samaria Run, początek biegu wyznaczono na płaskowyżu Omalos a metę w Xyloskalo. Trasa tego biegu została wyznaczona po wiejskich i polnych drogach.

Profile biegów

Jeśli ktoś z Was biega i chciałby wziąć udział w tych zawodach to na stronie internetowej Stowarzyszenia www.eoshanion.gr/samaria-run znajduje się szczegółowy opis, zasady, formularze wraz z procedurą zgłaszania udziału oraz inne przydatne informacje na temat obydwu biegów.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane będą najpóźniej do czwartku 25 maja 2023 r. wyłącznie przy rejestracji zawodnika on-line przez stronę: events.eoshanion.gr/el/events. Po tym terminie nie będą przyjmowane żadne zgłoszenia.

Gosia,  data_2023-05-23 20:38:32 2023-05-23 20:38:32
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

2023-05-23 19:00:41

Super miejsce piękne widoki

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/625067619667506

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

W Jeorjopouli montowali parasole kilka dni temu. No jestem ciekawa czy teraz będą demontować.
gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera