Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Porządki w Porcie Weneckim w Chania

Port Wenecki w Chania to jedno z najlepiej znanych turystycznych miejsc na Krecie. Z portem kojarzą się malownicze kamieniczki, latarnia Faros, charakterystyczne ławeczki oraz ogromna ilość tawern ulokowanych wzdłuż nabrzeża. W sezonie Port Wenecki przyciąga tłumy od rana aż do późnych godzin nocnych. Nie dziwi nas więc, że w ramach akcji charytatywnej, Kreteńczycy postanowili doprowadzić do porządku, tę wizytówkę miasta.

Porządki w PorcieZdjęcia pochodzą z serwisu zarpanews.gr

W ostatnią sobotę od wczesnych godzin rannych (czyli 10-tej) w ramach akcji „Chronimy to, co kochamy” rozpoczęło się czyszczenie portowego dna. Przedsięwzięcie to zorganizował Miejski Fundusz Portowy w Chania. W sprzątaniu wzięło udział około 100 wolontariuszy oraz ponad 40 nurków. Według inicjatorów tej akcji ten symbol miasta powinien być jednym z najczystszych miejsc. Niestety ostatnio daleko mu było do doskonałości. Na poniższej fotorelacji możecie zobaczyć, jakie „skarby” wydobyto z morskiego dna.

Porządki w Porcie

Porządki w Porcie

Obszerną fotorelację z tego wydarzenia możecie obejrzeć w serwisie zarpanews.gr

Gosia,  data_2020-06-01 20:10:14 2020-06-01 20:10:14
Średnia: 4.5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 4.5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Aneta Okoniewska
Aneta Okoniewska
2020-06-01 18:27:59

2
 Paweł Langner
Paweł Langner
2020-06-01 18:51:44

Warto się tam pojawić wieczorem.. Polecamy

2
 Irena Zygmunt Pampuch
Irena Zygmunt Pampuch
2020-06-02 07:36:29

 Artur Wilkos
Artur Wilkos
2020-06-02 07:41:25

Nawet bankomat znalezli.

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10157168876167551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Irena Zygmunt Pampuch: 
gość PiotrWie: Albania jest całkiem ciekawa, jest co zwiedzać, góry do pochodzenia, tam bym pojechał. Turcja - wczoraj oglądałem specjalnie Tour of Turkey ba jechali wzdłuż wybrzeża. mi nie pasuje - wygląda jak większość śródziemnomorskiego wybrzeża Hiszpanii kontynentalnej - plaża, za nią wielkie hoteliszcza, potem szosa a za nią kolejne wieżowce. (...)
gość Arturrro: Mi głównie nie pasują testy na lotnisku. Na Majorce konieczny jest obecnie test przed wylotem  i żadne drugie testy wyrywkowe. Na plaży nie trzeba mieć maski(chcieli to wprowadzić ale Baleary się nie zgodziły), do pływania tym bardziej bo tam maska nie była konieczna do uprawiania sportu np. bieganie. Oprócz Zanzibaru, Dominikany(tutaj chyba wyrywkowe) i Meksyku testy nie są wymagane w Albanii. (...)
gość PiotrWie: Sprawdziłem wymagania innych krajów - Hiszpanii, Francji, Włoch czy Chorwacji - wymagają testów przed wyjazdem, kwarantanny po przybyciu i noszenia masek na świeżym powietrzu. Ostatnio Hiszpania poluzowała i pozwala pływać bez maski - ale podejść do wody musisz w masce. (...)
gość PiotrWie: Nie twierdzę że mi pasują testy - ale póki co bez testów to tylko Zanzibar. Jak będzie latem - zobaczymy. Jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. I tyle.
gość Arturrro: Piotrze, oczywiście możemy się dostosować ale tez wybrać inna destynacje. To nie jest narzekanie przed klawiatura tylko wyrażenie swojej opinii, tak samo jak to Ty robisz. Tobie pasują testy w Polsce, później testy na lotnisku i ewentualna kwarantanna. Mi nie. Porównanie do tego, ze kiedyś to było drożej jest całkowicie bezzasadne. (...)
gość PiotrWie: To kraje boją się o bezpieczeństwo swoich obywateli - ja wiem jak unikać zakażenia i przez rok pracy z pacjentami udało mi się uniknąć. Podróżowanie bez żadnych ograniczeń w dobrych układach wróci za co najmniej kilka lat - a więc albo możemy się dostosować albo siedzieć przed klawiatura i narzekać. (...)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera