Matala Beach Festival w czerwcu już po raz dziewiąty

data_2019-03-05 20:06:20 2019-03-05 20:06:20

Znana jest już tegoroczna data organizacji słynnego Matala Beach Festival. Ta legendarna impreza, która na dobre wpisała się w kalendarz kreteńskich wydarzeń, w tym roku odbędzie się w dniach 21, 22 i 23 czerwca (piątek-niedziela). Warto odnotować, że Matala Beach Festival zorganizowany będzie już po raz dziewiąty. Fani dobrej muzyki i zabawy, którzy będą w tym czasie na Krecie, powinni zarezerwować sobie choć jeden dzień i pojechać do Matali, aby poczuć magiczny klimat lat siedemdziesiątych. Koncerty są organizowane w pobliżu słynnej skały z jaskiniami, co powoduje że atmosfera jest bardzo niezwykła. Oczywiście na chwilę obecną nie jest znany program oraz nazwy występujących zespołów. Tradycyjnie informacje te są przekazywane kilka dni przed rozpoczęciem festiwalu.

Matala Beach Festival 2018

Jeśli ktoś z Was planuje w tym roku wziąć udział w całym tym wydarzeniu, to radzimy jak najszybciej zarezerwować noclegi. Na obecną chwilę w samej Matali zostało już tylko kilka wolnych pokoi, a w okolicznych miejscowościach położonych niedaleko (Kalamaki, Kamilari czy Sivas) są dostępne już tylko pojedyncze oferty. W popularnym serwisie rezerwacyjnym booking.com w dniach 21-23.06 zajętość miejsc noclegowych wskazywana jest na 97%. Matala Beach Festival cieszy się dużą popularnością, a stali bywalcy tej imprezy dokonują rezerwacji zaraz po ogłoszeniu terminu wydarzenia. Oczywiście jeśli spóźnicie się z dokonaniem rezerwacji pozostają jeszcze noclegi na polu namiotowym.

Matala Beach Festival

Gosia,  data_2019-03-05 20:06:20 2019-03-05 20:06:20
Średnia: 0
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Artur Nowak
2019-03-05 19:28:36

To wiocha i matala po tym prymitywnym świecie jest piękniejsza. Kocham ją we wrześniu kiedy już te wszystkie glony spłyną do morza

1
Kamil Wolak
2019-03-05 19:36:44

W jednej z jaskiń można przykimać :) Tak jak Hipisi kiedyś :)

 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2019-03-05 19:44:20

Generalnie to jest zakaz nocowania w jaskiniach.

 Anna Evelyn
Anna Evelyn
2019-03-07 02:06:13

CRETE - Kreta oj oj tam ..

Jola Ostraszewska
2019-03-05 20:01:25

Kiedyś wpadnę w tym terminie sprawdzić co oferuje festiwal. Jestem ciekawa czy choć kilku posiadaczy garbusów (nie licząc tego co tam mieszka), bulików czy ogórków przyjeżdża się bawić

1
Saskia Huizer - de Kanter
2019-03-05 22:31:46

Ray, jammer dat we dan geen vakantie hebben!

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156066077572551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 Nikt nie uświadamia turystom skali trudności i wymaganego czasu, aby dotrzeć do zatoki. Panie w sandałkach. Dzieci. Money. Money. Money. Zapełnić autobus. Mam nadzieję, że w końcu ktoś rozsądny zapanuje nad tym procederem
Gosia | crete.pl  Zamiast zabierania tablic częściej zabierać będą prawo jazdy. Wprowadzili system coraz wyższych kar za popełnianie tych samych wykroczeń oraz możliwość wytoczenia sprawy karnej. Sama wysokość mandatów też robi wrażenie.... 1000, 2000 czy 4000 euro... Mają to połączyć z automatycznym wysyłaniem mandatów na podstawie wykroczenia zarejestrowanego przez urządzenie. (...)
gość PiotrWie  Ale tylko zwiększyli wysokość mandatów czy zmienili coś jeszcze w przepisach - oprócz praktycznego zakazu kamperów - według nowych przepisów można zatrzymać się tylko na kampingach których jest mało i głównie w lipcu-sierpniu lub na terenie prywatnym ale tylko jeden kamper. Jak to będą egzekwować - się okaże.
 Super miejsce
gość Jaca  Mimo ze zaden przewodnik tego nie poddpowie da sie dojechac do aptery busem.   Nalezy dojechac do Chanii. Tam bierzemy autobus jadacy w kierunku rethymnonu ktory ma przystanek nazwany Megala Choragia. Jest to skrzyzowanie u podnoza goru na ktorej jest aptera. Pozostaje wgrapac sie na gore, latwa asfaltowa droga, ok 20 minut. (...)
 Byłam tam w zeszłym roku. Zachwyciło mnie to miejsce i jego klimat. Gorąco polecam.
gość Mateusz  Chwilowo wstęp bezpłatny, bo nie ma działającego internetu do obsługi kasy etc, toalety też jeszcze nie ma. Byłem rano 9 czerwca i oprócz mnie i strażnika zero odwiedzających. Wchodzić pomiędzy mury nie wolno, bo korytarze nie do końca zabezpieczone i ktoś już się pokaleczył. 
CRETE Copyright © 2009-25 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera