Amerykańscy marynarze posprzątali plażę w Stavros

Niedawno pisaliśmy Wam o tym, że do portu wojskowego w zatoce Souda wpłynął amerykański lotniskowiec USS George H.W. Bush. Ciekawą inicjatywą wykazało się kilkadziesiąt osób służących na tym okręcie. W ramach podziękowania za ciepłe przyjęcie stawili się oni w czwartek w słynnej miejscowości Stavros, gdzie w ramach wolontariatu zbierali śmieci znajdującej się na tamtejszej plaży. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie wykonane w czasie tej "pokojowej misji". Więcej fotografii znajdziecie na stronie źródłowej tego newsa.

US Marines w Stavros
Zdjęcie z http://www.chaniapost.eu

Dla amerykańskich marynarzy była to również doskonała okazja do tego aby na własne oczy zobaczyć plażę, na której Anthony Quinn odegrał pamiętną scenę tańca znajdującą się w filmie "Grek Zorba". Wizyta amerykańskiego lotniskowca w bazie Souda zakończyła się w dniu wczorajszym. Jeśli chcielibyście przeczytać więcej informacji na temat tego okrętu to zapraszamy Was do przeczytania newsa: Lotniskowiec USS George H. W. Bush w Chanii.

Gosia i Piotrek,  data_2017-02-11 20:07:19 2017-02-11 20:07:19
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Tomasz Stopa
Tomasz Stopa
2017-02-11 19:43:51

z tym ciepłym powitaniem to było różnie ;) kilka godzin po wpłynięciu lotniskowca do zatoki pod Agorą było dość gorąco - przy wymianie zdań interweniować musiała Policja ;)

2
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2017-02-11 22:09:35

Tak, czytaliśmy o tym :D

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10154278208287551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie: Zaszczepcie się a zaoszczędzicie 2/3 z tego.
18 maja nie jest piątkiem :)
Hej, lecę na Kretę w poniedziałek i faktycznie nie mogłam znaleźć żadnych konkretnych informacji na temat otwarcia wąwozu, ale... Od 20.05 mozna wykupić wycieczki zorganizowane, więc zakładam, że wtedy Samaria otworzy się na turystów, tzn. mam taką ogromną nadzieję...
gość PiotrWie: Sezon się zaczyna. Od rana już trzeci samochód z dostawą do tawerny przy plaży
gość dodekanezowiec: 2 osoby dorosłe + 5,5 latek - ceny z Itaką - 340 x 3 + kwestia powrotu 3 x 99, aczkolwiek: - z kwarantanny po powrocie są zwolnione osoby wracające z przedszkolakiem,  - a wooj z wami, nie byde płocić, łobkupie sie, na kworontonnę se po powrocie pujde, do roboty tysz nie bynde musioł!   A na poważnie - liczę że od czerwca może antygen wprowadzą. 
gość PiotrWie: Bez przesady- Samaria jest mniej więcej tak niebezpieczna jak Droga Pod Reglami w Karkonoszach Szlak jest wyrównany, co kilkadziesiąt minut drogi są źródła wody, a w razie skręcenie nogi obsługa zawiezie delikwenta na koniu. Widziałam tam takich co szli w butach do wody i jakoś doszli. Jak dla kogoś Samaria jest bardzo niebezpieczna to niech lepiej nie opuszcza nadmorskiej promenady. (...)
gość PiotrWie: My dzisiaj byliśmy na okrężnej trasie przez wąwozy Kato Poros i Moundros. Pierwszy bardzo ładny ale bardzo niejasny szlak - spore odcinki szliśmy po prostu strumieniem. Było dość trudno, ale przeszliśmy. Drugi dużo łatwiejszy - ale też ciekawy, przez całą drogę wzdłuż strumienia rosną platany. 11 km zajęło nam 6 godzin.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera