Poważna awaria promu Samaria

data_2015-05-05 19:47:44 2015-05-05 19:47:44

W dniach od 1 do 15 maja podróżni korzystający z sieci połączeń promowych realizowanych w obrębie południowo-zachodniego wybrzeża Krety muszą liczyć się z dosyć dużymi utrudnieniami. Ma to bezpośredni związek z awarią jednego z dwóch dużych promów, jakie znajdują się w posiadaniu firmy ANENDYK. W szczególności tyczy się to osób, które będą chciały skorzystać z promowych połączeń na trasie od Agia Roumeli przez Sougia do Paleochory. Na tym kierunku aż do połowy mają będzie obsługiwany jedynie ruch pasażerski. Jeśli planowaliście w tym okresie zwiedzanie Gavdos to musicie liczyć się z bardzo ograniczoną liczbą połączeń, które realizowane są tylko 2 razy w tygodniu w godzinach nocnych.

Samaria

Zgodnie z informacją przekazaną przez Giannisa Braoudakisa, Prezesa Zarządu ANENDYK, całe zamieszanie związane wynika z poważnej awarii, jakiej uległ prom ‘Samaria’. Statek ma uszkodzony główny wał napędowy oraz śrubę. Wedle wstępnej oceny naprawa potrwa około 2 tygodni, a jej szacunkowy koszt wyniesie około 50 tysięcy euro. Jeśli w najbliższych dniach planujecie korzystać z połączeń promowych firmy ANENDYK to polecamy Wam zapoznanie się ze szczegółową tabelą rejsów.

Piotrek,  data_2015-05-05 19:47:44 2015-05-05 19:47:44
Średnia: 0
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Klaudia Iza Walewska
2015-05-05 18:29:24

otworzyli już wąwóz...tyle, że nie ma jak z niego wrócić...:(

 CRETE
CRETE
2015-05-05 18:31:20

Nie no spokojnie nie ma co narzekać. Prom generalnie pływa, tyle że z serii tych mniejszych. Dużo większe problemy są na trasie Paleochora - Gavdos.

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10152894657002551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 Czy wyspa jest w stanie pomieścić 15 mln turystów, zapewne tak. Pytanie moje: skąd będzie woda?! Jak już brakuje, tama na Aposelemis sucha, gdzie ścieki popłyną, gdzie będą składowane śmieci??? Smutne, że wyspa zamienia się na globalną destynację.. rozumiem, że pieniądze są ważne ale żeby dewastować naturalne tereny np.triopetra, plakias etc... przykro
 Dwa lata temu mnie zaatakowały trzy po zejściu z wawozu Chochlakies. Jedna ugryzła mnie w kostke. Byly bardzo agresywne. Otoczyly mnie i szarżowaly
 
 Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo. Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie  Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
 Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo  Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
CRETE Copyright © 2009-26 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera