Najnowsze komentarze:
Dwa lata temu mnie zaatakowały trzy po zejściu z wawozu Chochlakies. Jedna ugryzła mnie w kostke. Byly bardzo agresywne. Otoczyly mnie i szarżowaly
Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo.
Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
Pychota
Komentarze
komentarz z
Ten chlebek jest pyszny ❤
komentarz z
Bardzo!
komentarz z
a to największy chlebek lagana, który widzialam na oczy, wystawiony w Czysty Poniedzialek przed piekarnią - co prawda nie na Krecie, ale w miejscowosci Kalamos pod Atenami ;-)
komentarz z
Faktycznie imponujący :) my przepadamy za tym chlebem.
komentarz z
CRETE, sama jestem ciekawa, czy cos takiego pieką co rok, czy może to był kilkuletni "bochenek" zawierajacy dużo konserwantów i spyskany jakimis środkami przeciwgrzybicznymi hahah Nie zwróciłam wtedy na to uwagi w ferworze robienie zdjęć ;-)
komentarz z
Ciężko powiedzieć, trzeba by skubnąć tego giganta ;-)
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153453373052551