Help Save Greece - Holiday There!

Facebook logoWczoraj pisałem o oficjalnym oświadczeniu greckiego Ambasadora w Polsce, a dziś mam kolejny przykład tego, że Grecy sięgają po coraz bardziej wymyślne sposoby przyciągnięcia do siebie turystów. Od jakiegoś czasu na Facebooku działa strona pod znamiennym tytułem "HELP SAVE GREECE - HOLIDAY THERE!". Ta inicjatywa, sponsorowana przez Aquaworld Aquarium i The Khronicles, do dnia dzisiejszego zgromadziła przeszło 21 tys. fanów. Każdego dnia na tablicy pojawia się wiele wpisów, a osoby które już były w Grecji wstawiają zdjęcia i filmy z ciekawych miejsc, jakie zobaczyli w tym kraju.

Jeśli ktoś chciałby dopisać się do fanów tej strony to jest ona dostępna pod następującym adresem:

http://www.facebook.com/pages/HELP-SAVE-GREECE-HOLIDAY-THERE/324006742567

Pozostaje mieć nadzieję, że Grecy w większym stopniu będą korzystać z przykładów takich pozytywnych działań. Równie ważne jest aby zaprzestano organizować strajki, które uderzają w turystów odwiedzających Grecję. Bardzo negatywnym przykładem takiego zachowania była blokada portu w Pireusie przez związki zawodowe PAME. W wyniku działań tej organizacji zablokowany został statek z przeszło tysiącem turystów na pokładzie. Niestety, ale przedsiębiorstwo obsługujące ten rejs zmuszone było do zapewnienia i opłacenia noclegu dla swoich pasażerów. Takie nieprzewidziane i w zasadzie nieuzasadnione koszty spowodowały, że armator rozważa całkowite wycofanie się z Grecji. Najlepszym podsumowaniem tej sytuacji był tytuł komentarza z Ekathimerini, który brzmiał następująco: Strzelanie sobie w stopę.

Piotrek,  data_2010-05-18 22:11:19 2010-05-18 22:11:19
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

po prostu.......:( zanik mózgu ...
gość PiotrWie: Jak we wschodniej to trochę zależy gdzie będziesz - jak w okolicy Agios Nikolaos to wąwóz Kritsa, koło Irapetry jest wąwóz Pefki czy Moni Kapsa, ew. trudniejszy Sarakiniko , jak całkiem na wschodzie to Zakres czy Xerocampos.
To nie jest nietrudny wąwóz. Przeszłam ich tu kilka i ten był całkiem wymagający, w dwie strony można się zmęczyć. Dodatkowo słońca i brak wody do uzupełnienia. Respekt przed dziką Kretą!
Nieodpowiedzialni ...Wczoraj widzialam film z trekkingu na YT. Na szczęście skończyło się na obiciach,potłuczeniach,wymęczeniu..gość zyje .. Poszedł sam na szlak Agia Roumeli - Sougia ..Przeszedł część...Bezzapasu wody,prowiantu,map,przygotowania,informacji w hotelu...Skrajna nieodpowiedzialność...Potem znajdują kości takich na szlaku...
kali orexi
Bzdura
Pod tym wzgledem Lefkada jest całkiem inna wyspa tutaj tawerny pełne turystów od śniadania do nocnych biesiad ale to pewnie dlatego ze tutaj nie mamy hoteli na All inclusice
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera