Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Łódzkie targi ekologicznej żywności ze szczyptą greckiego smaku

Od dziś w Łodzi ruszają Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2014 oraz III Targi Ekologicznego Stylu Życia beECO. W imprezie tej będzie również uczestniczyć zaprzyjaźniony z nami sklep kreta24.pl. Jeśli mieszkacie w Łodzi lub będziecie najbliższy weekend spędzać w tym mieście to gorąco zapraszamy Was na te targi oraz do odwiedzenia stoiska sklepu kreta24.pl. Znajdziecie tam wiele ciekawych i niejednokrotnie bardzo unikalnych greckich produktów.

Targi zdrowej żywności

Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ostatnich edycjach tej imprezy uczestniczyło blisko 300 wystawców oraz około 12 tysięcy zwiedzających. W ramach imprezy organizowany jest również konkurs na najlepsze produkty ekologiczne, najwyżej ocenione zostaną nagrodzone Złotym Medalem NATURA FOOD 2014. Poza wystawami na targach organizowane są również różnego rodzaju prelekcji, spotkania informacyjne oraz konkursy skierowane do osób odwiedzających. Impreza odbędzie się w hali Expo - Łódź przy al. Politechniki 4. Więcej szczegółowych informacji oraz możliwość kupna biletów online znajdziecie na stronie: http://www.targi.lodz.pl/targi/259-vii-miedzynarodowe-targi-zywnosci-ekologicznej-i-regionalnej-natura-food/

Niestety my nie będziemy mogli być obecni na tych targach. Wielka szkoda gdyż co widać po ilości greckich przepisów zamieszczonych na naszej stronie, jesteśmy wielkimi fanami gotowania oraz kuchennych eksperymentów. Nic jednak tak dobrze nie poprawia humoru jak małe zakupy. W ramach podniesienia naszego osobistego morale, właśnie wczoraj dotarła do nas paczka z zamówionymi greckimi produktami. Opisy niektórych na pewno zagoszczą w naszym serwisie. A co kupiliśmy możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu :)

Greckie produkty kreta24.pl

Piotrek,  data_2014-10-03 15:30:13 2014-10-03 15:30:13
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Patrycja Jurczyk: Zdążę do października?...
Kinga Lademann: I będzie chyba coraz trudniej ? Jeszcze chwila i będą dla nas zamykać granice.. Trzeba szybko walizki pakować
Anna Jerzmanowska: 
Anna Jerzmanowska: 
Artur Wilkos: Tak bylo na majówkę kilka lat temu
gość PiotrWie: Mniej ludzi niż w tym filmie to tylko w marcu
Agata Ab: Wczoraj tam byłam. Baaardzo dużo ludzi. Ale jak się przeszło wodę to już mniej. Przybędę tu na pewno jeszcze kiedyś ale tak żeby było mniej ludzi.
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera