Sfakia Extreme Trails Festival

Już za kilka dni, 20 września zostanie zorganizowana kolejna edycja rowerowej imprezy Sfakia EXTREME TRAILS FESTIVAL, w ramach której rozegrane zostaną zawody w zjeździe DOWNHILL oraz wyścig typu CROSS COUNTRY. Impreza ta jest skierowana do zaawansowanych zawodników uprawiających tego typu kolarstwo górskie. Organizatorzy zapewniają, że wyznaczone trasy będą pełne kamieni, ostrych zakrętów i stromych zjazdów. Zresztą wystarczy obejrzeć poniższy film, aby poczuć się jak jeden z uczestników Sfakian Extreme Trials:

Trasa zawodów DOWNHILL została wyznaczona w okolicy miejscowości Askyfou w miejscu, gdzie dawniej przebiegał ośli szlak. W czasie zjazdu trwającego około 5-7 minut zawodnicy pokonają odległość około 2,2 kilometra. Zawody Downhill będą rozegrane 21 września.

Rywalizacja wśród zawodników CROSS COUNTRY zostanie rozegrana na dwóch trasach wytyczonych między wioską Askyfou oraz miejscem wejścia do wąwozu Imbros . W zależności od wybranej kategorii wyścigu trasa będzie mieć całkowitą długość 24 lub 35 kilometrów.

SETF

Jeśli jesteście zainteresowani czynnym udziałem w tej imprezie to zapraszamy Was do rejestracji za pomocą internetowego formularza, który jest dostępny na poniższej stronie:
https://docs.google.com/forms/d/1sOPMAM1K_kA-Ign4F1pTGSLoyI7_-X16mQ69ORarSEg/viewform. Warto jednak wspomnieć, że wśród wymogów stawianych przez organizatorów jest posiadanie odpowiedniego stroju ochronnego w tym również pełnego kasku.

Pełny przebieg 24. kilometrowej trasy trasy znajdziecie na tej stronie: http://www.gpsies.com/map.do?fileId=knszldrwzsmeevfs. A więcej  informacji o samej imprezie znajdziecie na profilu: https://www.facebook.com/pages/Sfakia-Extreme-Trails-Festival/193391120823009

Piotrek,  data_2014-09-15 18:45:11 2014-09-15 18:45:11
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Fajny filmik,ale się rozmarzyłam
super film
po prostu.......:( zanik mózgu ...
gość PiotrWie: Jak we wschodniej to trochę zależy gdzie będziesz - jak w okolicy Agios Nikolaos to wąwóz Kritsa, koło Irapetry jest wąwóz Pefki czy Moni Kapsa, ew. trudniejszy Sarakiniko , jak całkiem na wschodzie to Zakres czy Xerocampos.
To nie jest nietrudny wąwóz. Przeszłam ich tu kilka i ten był całkiem wymagający, w dwie strony można się zmęczyć. Dodatkowo słońca i brak wody do uzupełnienia. Respekt przed dziką Kretą!
Nieodpowiedzialni ...Wczoraj widzialam film z trekkingu na YT. Na szczęście skończyło się na obiciach,potłuczeniach,wymęczeniu..gość zyje .. Poszedł sam na szlak Agia Roumeli - Sougia ..Przeszedł część...Bezzapasu wody,prowiantu,map,przygotowania,informacji w hotelu...Skrajna nieodpowiedzialność...Potem znajdują kości takich na szlaku...
kali orexi
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera