Paleochora Art Week 2014

data_2014-09-04 19:04:17 2014-09-04 19:04:17

Już od jutra aż do 21 września miejscowość Paleochora zostanie zamieniona w otwartą galerię sztuki. W osiemnastu najróżniejszych punktach miasta będą prezentowane prace 37 artystów, będących w większości stałymi mieszkańcami Krety. Centralna galeria została umieszczona w Ratuszu, skąd turyści mogą rozpocząć wędrówkę po kolejnych punktach, gdzie prezentowane są pozostałe prace artystów. Zostały one umieszczone w tak różnych miejscach jak, hotele, tawerny oraz bary. Niektórzy turyści kulturalną wędrówkę połączą z pewnością z kulinarnymi degustacjami, co naszym zdaniem jest naprawdę doskonałą formą zwiedzania :).

Paleochora Art Week

Część prac prezentowana będzie również w formie ogólnodostępnych  ekspozycji zorganizowanych pod gołym niebem, szczególnie interesująco zapowiada się ta umiejscowiona na plaży. Wystawa zorganizowana na terenie ratusza będzie czynna codziennie w godzinach od 7 rano do 23.30 wieczorem. Inne ekspozycje będą dostępne zgodnie z czasem pracy poszczególnych lokali.

W ramach tygodnia sztuki organizowana będzie również loteria. Każdy posiadacz kuponu kosztującego 2€ będzie mieć szansę na to, by stać się właścicielem maskotki tej imprezy. W tym roku jest to postać "Paleo Pelikano", której postać została wyrzeźbiona przez Gerharda Stelzhammera oraz pomalowana przez mieszkającą w Paleochorze malarkę Gail Wareham. Wśród uczestników loterii rozlosowane zostaną również inne prace artystów uczestniczących w tej imprezie.

Piotrek,  data_2014-09-04 19:04:17 2014-09-04 19:04:17
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Jacek Kurpik
Jacek Kurpik
2014-09-05 15:03:23

Palaiochora

Palaiochora to jedno z moich ulubionych miejsc na Krecie.Bardzo klimatyczne i urokliwe miasteczko.Ma swoją stronę internetową,na stronie są kamery internetowe,jest ich chyba 5,więc można śledzić co się dzieje w mieście online.Odwiedzam tę stronę codziennie tak jak stronę crete.pl

Piotrek | www.crete.pl
Piotrek | www.crete.pl
2014-09-09 21:09:01

Super

Dzięki za informacje. Świetnie że jesteś z nami (już od dłuższego czasu). Tę stronę tworzymy dla wszystkich fanów Krety i cieszy nas bardzo każdy pozytywny odzew :).

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

To dobra prognoza dla polskich rolników...ceny rzepaku pójdą w górę. Tak szczerze to nie lubię smaku oliwy, wolę oleje - rzepakowy, słonecznikowy
Jakich obszarach? Przecież Kreta to w większości łyse góry a na wąskich pasemkach wybrzeża niewiele jest upraw
gość dodekanezowiec: """Najmniejsze straty zanotowali rolnicy ekologiczni""" Najmniejsze straty może dlatego że produkują mniej i mają większe marże.   
Niestety jest masakra , u wszystkich moich partnerów w całej Grecji jest podobnie, część nie ma w ogóle oliwy spełniającej kryterium jakości. Ceny tydzień w tydzień lecą w górę. Najmniejsze straty zanotowali rolnicy ekologiczni.
Kreta ponosi jedną z najdotkliwszych „cen” szybkich zmian klimatu
Życie. Wszystko się kiedyś kończy.
gość PiotrWie : Nie jest to niemożliwe, po kilku pożarach moi sąsiedzi odzwyczaili się od wypalania traw więc i Grecy mogą się odzwyczaić od marnowania wody
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera