Najlepsze produkty z Krety w polskiej sieci delikatesów Alma

data_2014-03-12 20:17:14 2014-03-12 20:17:14

Przedwczoraj na konferencji, jaka odbyła się w Heraklionie, pierwszych 29 przedsiębiorstw uzyskało prawo do używania marki "crete". Ten niewielki czerwony znaczek, jakim będą opatrzone produkty, ma być swego rodzaju certyfikatem oraz synonimem jakości towarów wytwarzanych na Krecie. W tej chwili marką "crete" będzie opatrzonych około 160 produktów spożywczych, w tym takie jak: oliwa, wina, miody czy też pieczywo. Przy okazji zakończonej konferencji ogłoszona została również bardzo ciekawa informacja, która z pewnością ucieszy polskich konsumentów. Niespełna połowa wyróżnionych firm podpisała umowę na sprzedaż swoich produktów w polskiej sieci delikatesów Alma. Oznacza to, że już niedługo w ponad 30 sklepach tej sieci będziemy mogli kupić wysokiej jakości kreteńskie produkty, które będą eksponowane na odpowiedniej tematycznej półce.

crete w Alma

My z pewnością wybierzemy się do jednego ze sklepów, aby sprawdzić co będzie można znaleźć w kreteńskim zakątku. Niestety sklepy Alma nie należą do najtańszych i w związku z tym są pomijane przez znaczną część konsumentów. Mamy nadzieję, że przy okazji wprowadzenia tych produktów sieć Alma przeprowadzi odpowiednią (choćby najmniejszą) akcję promocyjną. W innym przypadku wiele osób, które na przykład nie są fanami naszego serwisu, mogą po prostu nie dowiedzieć się o możliwości kupna doskonałych kreteńskich produktów.

 

Gosia i Piotrek,  data_2014-03-12 20:17:14 2014-03-12 20:17:14
Średnia: 4.9
Liczba ocen: 5
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 4.9 na 5 (0) liczba ocen 5
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 gość}
gość grzesiek
2014-03-13 17:15:28

"crete"

No nareszcie będzie można kupić oryginalne kreteńskie wyroby :)

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Gosia | crete.pl : Można się zdziwić prawda? Biznes kwitnie, taxi boaty kursują jak oszalałe przywożąc do Marmary turystów z Chora Sfakion i okolic. A w tawernie przy Marmarze wszystkie stoliki są pozajmowane albo już zarezerwowane. My dostaliśmy stolik chyba tylko dlatego, że kelner zlitował się jak zobaczył nasz zmęczone facjaty po zejściu ze szlaku.
gość PiotrWie: Od kiedy plaża Marmara jest tak tragicznie zastawiona łóżkami i parasolami? Przy okazji polecam inny szlak w pobliżu - Agios Ioanis - Agios Pavlos Beach
gość PiotrWie : Tylko że wtedy trzeba będzie przełożyć pierwszy wyjazd w roku z połowy marca na połowę lutego - niestety wtedy dzień jest dość krótki.
Dokładnie tak właśnie spędzam kwietniowy urlop na Krecie i jest cudnie
https://youtu.be/nkUFqIvmrEE?si=fiJ2H8A7GvPCG44Y ❤️
gość PiotrWie: Od kilkunastu lat unikamy czerwca, lipca i sierpnia, ale jak zrobi się to popularne to chyba przestawimy się na kwiecień i październik 
gość dodekanezowiec: W Grecji (a mam tu na myśli swoje ulubione wyspy czyli Kos, Kreta, Rodos) jednak bym preferował sezon (15 czerwca - 15 września). (...)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera