Booking.com

Najlepsze produkty z Krety w polskiej sieci delikatesów Alma

Przedwczoraj na konferencji, jaka odbyła się w Heraklionie, pierwszych 29 przedsiębiorstw uzyskało prawo do używania marki "crete". Ten niewielki czerwony znaczek, jakim będą opatrzone produkty, ma być swego rodzaju certyfikatem oraz synonimem jakości towarów wytwarzanych na Krecie. W tej chwili marką "crete" będzie opatrzonych około 160 produktów spożywczych, w tym takie jak: oliwa, wina, miody czy też pieczywo. Przy okazji zakończonej konferencji ogłoszona została również bardzo ciekawa informacja, która z pewnością ucieszy polskich konsumentów. Niespełna połowa wyróżnionych firm podpisała umowę na sprzedaż swoich produktów w polskiej sieci delikatesów Alma. Oznacza to, że już niedługo w ponad 30 sklepach tej sieci będziemy mogli kupić wysokiej jakości kreteńskie produkty, które będą eksponowane na odpowiedniej tematycznej półce.

crete w Alma

My z pewnością wybierzemy się do jednego ze sklepów, aby sprawdzić co będzie można znaleźć w kreteńskim zakątku. Niestety sklepy Alma nie należą do najtańszych i w związku z tym są pomijane przez znaczną część konsumentów. Mamy nadzieję, że przy okazji wprowadzenia tych produktów sieć Alma przeprowadzi odpowiednią (choćby najmniejszą) akcję promocyjną. W innym przypadku wiele osób, które na przykład nie są fanami naszego serwisu, mogą po prostu nie dowiedzieć się o możliwości kupna doskonałych kreteńskich produktów.

 

Gosia i Piotrek,  data_2014-03-12 20:17:14 2014-03-12 20:17:14
Średnia: 4.9
Liczba ocen: 5
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 4.9 na 5 (0) liczba ocen 5
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 gość}
gość grzesiek
2014-03-13 17:15:28

"crete"

No nareszcie będzie można kupić oryginalne kreteńskie wyroby :)

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Byłam I braków nie widziałam, ale jeżeli jest jak mówisz, to ktoś powinien szybko ten stan zmienić
gość PiotrWie : W czwartek to samo zjawisko oglądaliśmy na Astipalei 
W Norwegii na wybrzeżu, najczęściej latem gdy zapowiadana jest słoneczna pogoda mamy podobne mgły, ale to mgły adwekcyjne, gdzie jest odwrotnie, chłodne morze i ciepłe powietrze. Potrafi takie dziadostwo przyjść z morza na cały dzień, a kilometrów dalej w głąb lądu świeci słoneczko
gość PiotrWie : Nie trzeba iść eksponowanym klifem. Jest inna droga, która jeszcze jakieś 8 lat temu była opisana na kamieniu jako Easy to Loutro, nie rozumiem czemu ktoś ten napis zamalował. Jakieś kilkaset metrów od plaży Marmara odchodzi prosto w górę dróga do Livaniany, krętymi naturalnymi schodami. Dochodzi do drogi Loutro - Livaniany i jest zdecydowanie łatwiejszy od oficjalnego szlaku. (...)
Zawsze doradzamy osobom wybierajacym się na Kretę: - Bądź realistą. Oceniaj swoje możliwości. Zerknij w swoją metrykę urodzenia i kartę zdrowia. Wąwóz Samaria i niektóre piesze trasy są groźne ( szczególnie w upale), strome, kamieniste.
Tawerna Grecka: Będziemy
Gosia | crete.pl : Tak, są takie biura które organizują wycieczki do Sfendoni. Zwiedzanie jaskini jest zazwyczaj połączone ze wizytą w  okolicznych wioskach.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera