Rozkład rejsów Anendyk na 2023 rok

data_2023-02-25 19:51:50 2023-02-25 19:51:50

Dzisiaj podrzucamy Wam linki do rozkładów rejsów promowych, które będą obowiązywały w tym roku. Połączenia promowe na południu Krety realizuje firma Anendyk, która w ostatnich dniach zamieściła najnowszy wykaz wszystkich połączeń wraz z cenami biletów.

Mimo że do rozpoczęcia wysokiego sezonu turystycznego pozostało jeszcze sporo czasu to jednak z pewnością takie informacje przydadzą się, jeśli planujecie wiosenny wypad na południe Krety. Planując piesze wycieczki zwłaszcza w okresie niskiego sezonu turystycznego w tym rejonie wyspy trzeba koniecznie wcześniej sprawdzić godziny połączeń promowych. W miesiącach wiosennych połączenia są realizowane rzadziej, czasem rejsy są realizowane tylko w określone dni.

Prom Anendyk w porcie Sougia

 

Szczegółowy wykaz połączeń Anendyk można sprawdzić pod poniższym linkiem: rozkład. Natomiast aktualny cennik biletów znajdziecie tutaj: cennik.

Dzięki połączeniom promowym można w przyjemny sposób przemieszczać się między miejscowościami: Chora Sfakion, Loutro, Agia Roumeli, Sougia i Paleochora. Udostępniony został też rozkład połączeń z wyspą Gavdos. Na ten moment nie ma jedynie dostępnego harmonogramu rejsów pomiędzy Plakias i wyspą Gavdos. Zostanie on opublikowany w późniejszym terminie. Warto też zauważyć, że firma Anendyk w tym roku obchodzi 40-stą rocznicę swojej działalności.

Linki do połączeń promowych Anendyk znajdziecie także w naszym Turystycznym niezbędniku, który aktualizujemy wraz z pojawianiem się nowych przydatnych informacji.

Gosia,  data_2023-02-25 19:51:50 2023-02-25 19:51:50
Średnia: 1.5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 1.5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/574804221360513

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
 

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Nawet nie wiem jak to skomentować. Sam dzięki pomocy przyjaciół z wielkim trudem tam dotarłem i wróciłem na statek. Gdybym wiedział, że tam na Balos są takie problemy z wejściem na ląd, to nigdy bym się nie zdecydował. Koszt tej wyprawy też nie jest mały. Zraziłem sie bardzo do Krety. Wybierajcie Elafonisi. Tam jest cywilizowane przejście, dojazd.
A czym władze tłumaczyły taki zakaz? Bo to totalny nonsens... Rozumiem żeby był zakaz że tak powiem od czoła laguny ale większe statki i tak podpływały "od tyłu" i tam wysadzały ludzi (chyba że się coś zmieniło) i żadnego zagrożenia nie było dla nikogo i niczego....
Bardzo dobrze. Byliśmy w tym roku świadkami wielu przykrych zdarzeń przy schodzeniu na ląd::stłuczone kolana, skręcone kostki itp.
gość dodekanezowiec: Lubię wyspy greckie za wiatr. Uważam pod tym względem - choć bardziej Rodos i Kos - za przypominające nieco Wyspy Kanaryjskie. Różnicę widać nawet jak się popłynie z Kos do Bodrum czy z Rodos do Marmaris.  Piszę natomiast o tym, że mimo wysokich temperatur łatwiej się je znosi jak jest wiaterek. Alanya czy Cypr to duchota przy wyspach greckich.   Zmiany klimatu są, np. w Heraklionie średnia roczna bywała w XX w. (...)
Gosia | crete.pl : Tak, to prawda. 
gość Tomek: czy to prawda że statki wycieczkowe desantują turystów  prosto do wody ?  w sumie też jakaś atrakcja. ;)  
Dommage on a raté cette festivité......
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera