Zawody sportowe w Agios Nikolaos w najbliższy weekend

W najbliższy weekend 24 i 25 września w Agios Nikolaos odbędą się dwie międzynarodowe sportowe imprezy: Agios on SUP oraz Cliff Diving. Z pewnością możliwość zobaczenia na żywo spektakularnych skoków do jeziora Voulismeni ucieszy wszystkie te osoby, które spędzają późne wakacje w tym rejonie wyspy. Obie imprezy są także dobrą promocją tego uroczego miasta oraz samej Krety.

W zawodach Agios on SUP do tej pory zarejestrowało się około 200 sportowców, zaś w Agios Nikolaos Cliff Diving weźmie udział 26 uczestników: 18 mężczyzn oraz 8 kobiet. Ta druga impreza jest szczególnie widowiskowa, ponieważ zawodnicy będą skakać do słynnego „bezdennego” jeziora z platformy wzniesionej 20 metrów nad jego powierzchnią. Ilość uczestników w tym roku jest również rekordowa.

Warto zaznaczyć, że obie imprezy wracają do Agios Nikolaos po długiej przerwie spowodowanej pandemią. Zawody Cliff Diving będą zorganizowane w Agios Nikolaos się po raz piąty, a Agios on SUP po raz siódmy.

Jeśli chcielibyście zapoznać się ze szczegółowym programem Agios Nikolaos on SUP to znajdziecie go na stronie  organizatora: Agios Nikolaos on SUP 2022.

Natomiast więcej o widowiskowych zawodach Agios Nikolaos Cliff Diving przeczytacie na fanpagu: agiosnikolaoscliffdiving oraz stronie www.agiosnikolaoscliffdiving.gr

Gosia,  data_2022-09-22 20:17:35 2022-09-22 20:17:35
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10158721970807551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Byłam I braków nie widziałam, ale jeżeli jest jak mówisz, to ktoś powinien szybko ten stan zmienić
gość PiotrWie : W czwartek to samo zjawisko oglądaliśmy na Astipalei 
W Norwegii na wybrzeżu, najczęściej latem gdy zapowiadana jest słoneczna pogoda mamy podobne mgły, ale to mgły adwekcyjne, gdzie jest odwrotnie, chłodne morze i ciepłe powietrze. Potrafi takie dziadostwo przyjść z morza na cały dzień, a kilometrów dalej w głąb lądu świeci słoneczko
gość PiotrWie : Nie trzeba iść eksponowanym klifem. Jest inna droga, która jeszcze jakieś 8 lat temu była opisana na kamieniu jako Easy to Loutro, nie rozumiem czemu ktoś ten napis zamalował. Jakieś kilkaset metrów od plaży Marmara odchodzi prosto w górę dróga do Livaniany, krętymi naturalnymi schodami. Dochodzi do drogi Loutro - Livaniany i jest zdecydowanie łatwiejszy od oficjalnego szlaku. (...)
Zawsze doradzamy osobom wybierajacym się na Kretę: - Bądź realistą. Oceniaj swoje możliwości. Zerknij w swoją metrykę urodzenia i kartę zdrowia. Wąwóz Samaria i niektóre piesze trasy są groźne ( szczególnie w upale), strome, kamieniste.
Tawerna Grecka: Będziemy
Gosia | crete.pl : Tak, są takie biura które organizują wycieczki do Sfendoni. Zwiedzanie jaskini jest zazwyczaj połączone ze wizytą w  okolicznych wioskach.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera