Kreta - więcej niż grecka wyspa

data_2020-08-28 18:11:58 2020-08-28 18:11:58

Kreta to znacznie więcej niż kolejna grecka wyspa. Jej różnorodność obejmująca górskie wioski, żyjące w dawnym rytmie, długie piaszczyste plaże, skaliste zatoki, górskie pasma, tętniące życiem miasta, a także spokojne rzadko odwiedzane miejsca. To miejsce ze swoim niepowtarzalnym klimatem,  magicznym blaskiem i powietrzem przesiąkniętym zapachem ziół. Żadne inne miejsce tak nie zaskakuje i nie zachwyca. Są tu niezwykli ludzie, muzyka, tradycja, wszechobecna historia. Zapraszamy do obejrzenia ciekawego filmu, który pokazuje tę różnorodność i piękno.

Gosia,  data_2020-08-28 18:11:58 2020-08-28 18:11:58
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Jacek Maciek
Jacek Maciek
2020-08-28 17:32:42

Różnorodność Krety jest jej największą zaletą. W zasadzie można na niej znaleźć widoki z każdej innej greckiej wyspy.

3
 Ludwik Ludwik
Ludwik Ludwik
2020-08-29 06:18:15

Lasiti nie wiem czy dobrze napisałem

 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2020-08-29 08:47:51

Ludwik Ludwik Prawie dobrze

1
 gość}
gość PiotrWie
2020-08-29 23:12:14

Kreta jest piękna - oprócz ukazanego w tym filmie wybrzeża ma też niesamowite góry i w ogóle cały interior. Ale mimo że nie jeździmy na Kretę jakoś szczególnie długo - po raz pierwszy byliśmy tam w 2008 roku i byliśmy już 18 razy to niestety widzimy z roku na rok narastającą liczbę ludzi - tam gdzie kilka lat temu nie było nikogo jest sporo turystów, w miejscach szczelnie popularnych jak Balos czy Elafonisi spora ilość ludzi jaka była tam te 10 lat temu przerodziła się w tłumy jak w centrum Wenecji czy Barcelony, w zeszłym roku byliśmy np na Samotrace i było spokojnie, jest sporo wysp gdzie nie ma takiego overturismu jak ostatnio na Krecie. Ale nie zmienia to faktu że na Kretę warto pojechać - my prawdopodobnie pojedziemy za tydzień by wykorzystać czas zanim zakażą lotów.

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10157387208357551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Kreta ogranicza dostęp do wielu innych atrakcji-Balos ,Chrisi, Elafonisi, Samaria itd.To fakt że trzeba chronić te miejsca, tylko czym zainteresują się turyści chcący poznać wszystkie zakątki tej cudowniej wyspy. Wielu z nich będzie zmieniać kierunek wakacji, a za tym idzie odpływ finansów dla tubylców,
Tak: już 5 lat temu mowili ze wchodzi limit odwiedzających: wolno im to idzie;)
Ta patoturysyyka zabiła Santorini jako miejsce do życia. Stała się wyspą na której mogą mieszkać bogacze, których stać na wyśrubowane ceny lub wycieczki statkiem do sklepu. Poza sezonem to martwe miejsce. Tak umierają miasteczka wszędzie tam, gdzie drożyzną goli się turystów jak owce. Mają w powarzaniu, że dla Ciebie mała butelka wody za dwa euro to majątek. Przypłynie stonka i wszystko wykupi. (...)
Trzeba zacząć od tego, że te wycieczki 1 dniowe na Santorini mijają się z celem... są kosztowne, kilka godzin spędza się na transferze. Ludzie wyrzucani są w najgorszy upał i tłumy na Santo...wyścig do najbardziej fotogenicznych miejscówek i tyle... strata pieniędzy i czasu. Santorini zasługuje na dłuższą eksploracje, spokój chwilę zadumy... (...)
Gosia | crete.pl : Cześć, dziękujemy za informację. Artykuł pisaliśmy kilka lat temu ale świat się zmienia jak widać. Pozdrawiamy serdecznie :)
gość eizo: Cześć. Informuję, że od tego roku TUI organizuje wczasy prznajmniej w 2 hotelach w Matali: Matala Bay Hotel i Zafiria. Byliśmy tydzień w czerwcu br w Zafirii. Hotel czasy świetności ma już za sobą ale jest czysty z super obsługą. (...)
gość Rigilkent: Kreta oddzieliła się od kontynentu europejskiego już ok. 15 mln lat temu. Natomiast ok. 6 mln lat temu faktycznie nie była wyspą, mając nie tylko połączenie z Peoponezem, ale praktycznie z każdym zakątkiem ląduów otaczającch morze Śródniemne, gdyż tego wtedy... (...)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera