Grecja ograniczna ilość przejść drogowych

data_2020-07-20 20:35:50 2020-07-20 20:35:50

Dzisiaj news niezwiązany bezpośrednio z Kretą, jednak publikujemy go ze względu na trwający sezon wakacyjny. Z pewnością powinny zapoznać się z nim wszystkie osoby, które w najbliższym czasie planują dostać się do Grecji drogą lądową dojeżdżając np. własnym samochodem.

Samochodem do Grecji

Rzecznik greckiego rządu Stelios Petsas poinformował dzisiaj, że Grecja ograniczy do sześciu ilość lądowych przejść granicznych. Działania te zostaną podjęte, aby lepiej kontrolować rozprzestrzenianie się koronawirusa. Jest to reakcja na gwałtowny wzrost zachorowań odnotowany w krajach bałkańskich sąsiadujących z Grecją. Ograniczenie jest na razie czasowe, a skuteczność tego rozwiązania ma być stale monitorowana przez grecki rząd.

Nowe przepisy mają wejść w życie od 22 lipca od północy i mają obowiązywać do 4 sierpnia. Przejścia przez które będzie można wjechać na teren Grecji to: Kakavia, Krystallopigi (granica z Albanią), Promachonas (granica z Bułgarią), Evzonoi, Nymfaio (z Macedonią Północną), Kipi (z Turcją).

Gosia,  data_2020-07-20 20:35:50 2020-07-20 20:35:50
Średnia: 4.5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 4.5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Agnieszka Jankowska
2020-07-20 18:53:31

Trochę dziwne, zważywszy na opublikowana dzisiaj w mediach wiadomości o spadku ilości zakażonych w Bułgarii.

Teresa Diabel Dąbrowska
2020-07-20 18:55:33

Kreta to wyspa wiec skąd powiązanie z przejściami drogowymi? Ktoś nie uważał na geografii?

 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2020-07-20 19:00:39

Nie wiem czy słyszała Pani o takich wynalazkach jak promy pływające pomiędzy częścią kontynentalną Grecji a jej wyspami. No cóż a jakby nie patrzeć, chcąc dojechać własnym samochodem do jednego z portów z którego wypływają te promy, trzeba przekroczyć któreś z przejść granicznych z Grecją. Tak więc proszę w przyszłości przemyśleć swoje komentarze.

21
 Katarzyna Gacek
Katarzyna Gacek
2020-07-20 19:43:50

CRETE - Kreta wzrost zachorowan czy zakazen? Bo to dwie rozne rzeczy

 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2020-07-20 19:58:57

Katarzyna - bitwa na słowa chyba nie ma to znaczenia w przypadku tego newsa. Istotą wiadomości jest liczba otwartych przejść granicznych w Grecji - czyż nie?

7
 Katarzyna Gacek
Katarzyna Gacek
2020-07-20 20:10:02

CRETE - Kreta nie chodzi o bitwe tylko zwyczajnie mnie juz irytuje temat wirusa w kolo. Gdyby media podawaly ilosc zachorowan, to chyba nie mialyby o czym w ogole mowic. To rozroznienie jest istotne wg mnie, ale medialnie totalnie nie pozadane

1
 Patrycja Czechowicz
Patrycja Czechowicz
2020-07-20 20:19:54

CRETE - Kreta Kochani! Sprawa jest prosta! Lecimy do Aten, kupujemy nową furę i wtedy rachu-ciachu myk na prom i żadnej granicy się nie przekracza

3
Beata Niedźwiedź
2020-07-20 19:43:53

Czyli lepiej niż było, bo możliwy jest wjazd od Evzoni.

Urszula Siama
2020-07-24 07:19:48

Promem z lądu

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10157299162842551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 Doceniam, kilka lat prowadziłem tam wycieczki z turystami. Znam na pamięć historię wyspy i doceniam jej walory, ale nie przeceniam po prostu.
 No to nie będą mieć tyle turystów ich problem chytry dwa razy traci
 Taa glownie te badziewne, masowe ,.smierdzace spalinami lajby zwane dla niepoznaki promami
Christian Arnidis - Moja Grecja  Oplata żadna. Kto ciekawy zobaczy, odrzuci za to tych co jadą dla zabicia czasu. Przychody wyższe , ludzi mniej.
 Byłam w tym roku na Krecie i faktycznie ceny biletów i taksa klimatyczna to szok 10Euro za dzień od pokoju lub 15 Euro za dzień od pokoju zależy standardu .
 P.s. tanio nie jest ale cena pozwoli wyeliminować ludzi, którzy biegają tylko jak idioci z aparatami i bez żadnej refleksji zaliczają kolejne miejsca, żeby tylko zaliczyć jak najwięcej miejsc. Później można się chwalić, gdzie się było. Ale o historii i kulturze etc, to już raczej nie będzie...
 Zanim się tam popłynie, warto przeczytać książkę. Zmienia się diametralnie podejście do tego miejsca a zwiedzanie staje się skłaniające do ciszy, zadumy i odkrywania tego smutnego miejsca. Byłem, olbrzymie wrażenie zrobiło na mnie przekraczanie zimnej bramy Dantego, ten chłód i towarzyszącą mu tajemnica tego miejsca, niebywałe. Smutek wyzierał z każdej szczeliny kamiennej. (...)
CRETE Copyright © 2009-25 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera