Początek Matala Beach Festival 2019

Dziś wieczorem rozpoczęła się kolejna już dziewiąta edycja legendarnego wydarzenia Matala Beach Festival. Przez kolejne trzy dni od 21 aż do 23 czerwca wszystkie osoby uczestniczące w tej imprezie będą bawić się przy dźwiękach muzyki inspirowanej subkulturą dzieci kwiatów. Podobnie jak w przypadku innych edycji tego festiwalu wstęp na wszystkie koncerty jest całkowicie darmowy.

Matala Beach Festival

Jeśli chcielibyście dołączyć do tłumu osób bawiących się w ramach tego wydarzenia i marzy Wam się nocleg w Matali to chcielibyśmy ostudzić Wasz zapał. Znalezienie w tych dniach wolnej kwatery będzie w tej chwili raczej niemożliwe. Na okres trwania festiwalu miejsca noclegowe zostały wyczerpane już wiele miesięcy wcześniej. Nie ma jednak co załamywać rąk, zawsze można do jechać do Matali własnym samochodem lub jeszcze lepiej za pośrednictwem komunikacji zbiorowej.

Firma KTEL, która jest jednym z partnerów Matala Beach Festiwal, przygotowała na okres trwania festiwalu bardzo gęstą siatkę połączeń autobusowych. Każdego dnia od piątku do niedzieli autobusy tego przewoźnika będą praktycznie co godzinę jeździć do Matali z Heraklionu oraz Mires. Szczegółowy rozkład znajdziecie na grafice znajdującej się poniżej tego akapitu.

Matala Beach Festival

Dla osób, których nie przeraża bardziej spartańskie życie, pozostaje również opcja skorzystania z pola namiotowego znajdującego się w tej miejscowości. Matala Camping zapewnia powierzchnię około 40 tys. m kw., która znajduje się niedaleko słynnej plaży. W ramach dobowych opłat wynoszących 4,5€ od osoby, 3€ za rozbicie namiotu oraz 3€ za ustawienie samochodu otrzymujecie możliwość z korzystania z podstawowych usług niezbędnych do przeżycia ;).

Więcej informacji wraz ze szczegółowym wykazem koncertów znajdziecie bezpośrednio na stronie tego festiwalu. Niestety strona została przygotowana tylko w języku greckim, więc polecamy skorzystanie z translatora.

Piotrek,  data_2019-06-21 19:33:44 2019-06-21 19:33:44
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156284702897551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Zdala jestem od myślenia katastroficznego ale coś mi intuicja podpowiada ze znając „inwestowanie” Greków wszystkie pieniądze od turystów pójdą w prywatne kieszenie a nie ochronę tych pięknych miejsc, a kiedy już dojdzie do ich zniszczenia przez ludzka stopę, to postawią tam wielkie hotele z prywatna plaza, bo tylko to zostanie.
jeszcze niech za powietrze zaczną naliczać, za chlor w basenie, sól w morzu, opłatę za sterylne all inclusive etc. Grecji już i tak nie ma od dawna, mogą stawać na uszach i tak się nie dorobią Greki zapyziałe
Dobry pomysł, ale jak z tym pójdzie jakieś udogodnienia typu ubikacja z prawdziwego zdarzenia itp
gość dodekanezowiec: Ale można wejść bokiem, do czego zachęcił pan sprzedający bilety... Bo już limit osób się wyczerpał.  
Aby wejsc na Wulkan Teide wymyslono inne rozwiazanie. Czyli koniecznosc uzyskania zezwolenia na wstep, ale bezplatnie. Zezwolenie wymagane jest tylko w godzinach pracy straznikow czyli CHYBA od 9:00 do 18:00, w innych godzinach mozna wchodzic bez
Komercja komercja komercja ... dlatego kreta to nie moja bajka ... choć w tym roku chciałam się do niej przekonać... niestety na tle innych greckich wysp wypadła słaboooooo
Dobrze ze poznałam te miejsca kiedy była tam garstka ludzi a rano tylko ja :)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera