Booking.com

Ammoudara - Festiwal Rzeźby Piaskowej 2019

W sobotę 1 czerwca w miejscowości Ammoudara, znajdującej się obok Heraklionu, rozpoczęła się kolejna czwarta edycja Festiwalu Rzeźby Piaskowej. Jest to wydarzenie organizowane przez tamtejszą gminę Malevizi we współpracą z władzami Regionu Krety. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, głównym przesłaniem rzeźb tworzonych w ramach tego festiwalu jest propagowanie zagadnień związanych z ochroną środowiska. W chwili obecnej w ramach tego wydarzenia na plaży w Ammoudarze kończone są pierwsze rzeźby, które będą w pełni udostępnione dla turystów 5 czerwca z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska.

Ammoudara - rzeźby w piasku

Organizatorzy festiwalu mają nadzieję, że rzeźby stworzone w ramach tego wydarzenia pozostaną na miejscu do końca lata, a przy sprzyjającej pogodzie nawet dłużej krzewiąc tegoroczne przesłanie pod hasłem „Nie odkładam tego! Czyste morza! Czyste plaże!”.

Warto mieć na uwadze, że realizacja całości programu tego wydarzenia planowana jest na zdecydowanie dłuższy okres czasu. Jeśli więc Wasz wypad na Kretę przypada dopiero za kilka dni, a chcielibyście zobaczyć przy pracy artystów tworzących piaskowe rzeźby, to nic straconego. Zgodnie z poniższym harmonogramem budowa kolejnych rzeźb będzie prowadzona w rejonie czterech miejsc:

Jeśli w tym roku planujecie pobyt w rejonie miejscowości Ammoudara lub Heraklion to gorąco zachęcamy Was do zrobienia sobie spaceru, w czasie którego będziecie mogli zobaczyć rzeźby stworzone w ramach tego festiwalu.

Piotrek,  data_2019-06-05 19:53:12 2019-06-05 19:53:12
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156251194287551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Zdala jestem od myślenia katastroficznego ale coś mi intuicja podpowiada ze znając „inwestowanie” Greków wszystkie pieniądze od turystów pójdą w prywatne kieszenie a nie ochronę tych pięknych miejsc, a kiedy już dojdzie do ich zniszczenia przez ludzka stopę, to postawią tam wielkie hotele z prywatna plaza, bo tylko to zostanie.
jeszcze niech za powietrze zaczną naliczać, za chlor w basenie, sól w morzu, opłatę za sterylne all inclusive etc. Grecji już i tak nie ma od dawna, mogą stawać na uszach i tak się nie dorobią Greki zapyziałe
Dobry pomysł, ale jak z tym pójdzie jakieś udogodnienia typu ubikacja z prawdziwego zdarzenia itp
gość dodekanezowiec: Ale można wejść bokiem, do czego zachęcił pan sprzedający bilety... Bo już limit osób się wyczerpał.  
Aby wejsc na Wulkan Teide wymyslono inne rozwiazanie. Czyli koniecznosc uzyskania zezwolenia na wstep, ale bezplatnie. Zezwolenie wymagane jest tylko w godzinach pracy straznikow czyli CHYBA od 9:00 do 18:00, w innych godzinach mozna wchodzic bez
Komercja komercja komercja ... dlatego kreta to nie moja bajka ... choć w tym roku chciałam się do niej przekonać... niestety na tle innych greckich wysp wypadła słaboooooo
Dobrze ze poznałam te miejsca kiedy była tam garstka ludzi a rano tylko ja :)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera