Serwis wymaga plików cookies do prawidłowego działania strony. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień dla plików cookies oznacza, że będą one zapisywane w pamięci urządzenia. Ustawienia te można zmieniać w przeglądarce internetowej.
Jeśli w czasie pobytu na Krecie szukacie czegoś wyjątkowego i niespotykanego co możecie zwiedzić na tej wyspie to powinno zainteresować Was to, że obserwatorium Skinakas ogłosiło daty tegorocznych dni otwartych. Pierwszy z nich przypada już w najbliższą niedzielę 19 maja. Dni otwarte w obserwatorium to nie tylko okazja do tego aby zobaczyć jak funkcjonuje to miejsce, ale również unikalna szansa do tego, aby spojrzeć w gwiazdy za pomocą sprzętu używanego przez naukowców.
Listę otwartych dni oraz więcej informacji na temat samego obserwatorium znajdziecie w naszym opisie tego miejsca: Obserwatorium Skinakas.
Na koniec chcielibyśmy jeszcze tylko wspomnieć, że wybierając się tu będziecie mieć okazję do przejazdu przez jedną z najwyżej położonych dróg na Krecie. Dobrej jakości asfaltowa droga prowadzi na szczyt wzniesienia o wysokości 1750 m n.p.m.
: Niestety połowa straganów to szmaty i śmiecie jak w każdym polskim targowisku. A wieśniacy oszukują i windują ceny. Byłem 2 razy na placu w Retymno i jest coraz gorzej. Nie wiem jak teraz ale większość kupujących to były tłuste i chamskie Rosjanki. Bez euforii zatem
Ambasadorki Piękna: Za każdym razem jak jesteśmy na Krecie odwiedzamy Laiki i zawsze wychodzimy z pelnymi siatkami owoców i warzyw
Komentarze
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz