Chania - Wrocław za dwie stówy

data_2011-11-04 21:00:50 2011-11-04 21:00:50

RyanairUroczysta wizyta polskiego konsula Piotra Strutyńskiego w Urzędzie Miasta Chania, była dobrą okazją do rozpoczęcia rozmów o podjęciu bliższej współpracy między gminą Chania a Polską. W rozmowach na temat rozwoju wymiany kulturalnej, turystycznej oraz handlowej uczestniczyli: burmistrz gminy Nikos Xynidi, Maria Kokkinakis - oficjalny doradca ds. turystyki oraz prezes Związku Polaków w Chanii. Ciekawym tematem który był poruszany w trakcie tej wizyty są plany utworzenia w najbliższym czasie bezpośredniego połączenia między Chanią a Wrocławiem.  Będzie to możliwe dzięki tanim liniom lotniczym Ryanair, które planują stałe rejsy między tymi miastami. Na  pewno znacznie podniesie to atrakcyjność tego regionu Krety dla polskich turystów.

Już w tej chwili bilety są oferowane w przedsprzedaży i kosztują od 209 zł (bez uwzględnienia dodatkowych obowiązkowych opłat). Loty z przedsprzedaży będą realizowane w poniedziałki i piątki od 30 marca do 30 czerwca przyszłego roku. Więcej informacji o całkowitym koszcie biletu znajdziecie na poniższej stronie:
http://www.ryanair.com/pl/tanie-loty-wroclaw-polska-chania-grecja
Mam nadzieję, że w przyszłości jakiś ekonomiczny przewoźnik zdecyduje się na realizację takiego połączenia z jednego z lotnisk położonych w centralnej Polsce.

 

Lądowanie samolotu na wyspie Korfu

Gosia i Piotrek,  data_2011-11-04 21:00:50 2011-11-04 21:00:50
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

gość dodekanezowiec  ...na Majorce czy Cyprze..  Elafonissi Balos Falassarna - tam trzeba dojechać..
Tanie Wakacje w Ciepłych Krajach - all inclusive, last minute i inne  3 razy byłem i zawsze super
 Też mnie denerwują smieci, ale najbardziej podejście do zwierząt.
 9razy byłam na Krecie, jest super, jeździmy na nawigacji po polsku i jeszcze nas nie zawiodła. Pozatym jeżdżą autobusy, co prawda nie zawsze punktualnie, ale przecież na urlopie nigdzie mi się nie spieszy
 mnie denerwuje brak problemów
 Aegean Airlines together with SAS ruined our family. We have all 4 gotten ptsd and anciety
 Wij hebben helemaal geen probleem met Kreta en helemaal niet met de wegbewijzering daar. Trouwens tegenwoordig heb je ook navigatie zo niet dan rij je gewoon op gevoel je komt altijd wel op een mooi plekje uit en je komt vanzelf wel op een weg met wegbewijzering tegen. Maar wat kan het je schelen je hebt vakantie
CRETE Copyright © 2009-25 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera