Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Rejestracja na Grecką Panoramę już otwarta

Od tego tygodnia dostępna jest rejestracja na tegoroczną edycję targów Grecka Panorama. Pod adresem http://invitation.greckapanorama.com/ możecie wygenerować darmowe zaproszenia, które uprawniają do wstępu na tę imprezę w sobotę 3 grudnia oraz w niedzielę 4 grudnia. To będzie zdecydowanie jedno najważniejszych "greckich" wydarzeń w Polsce. Każdy fan Hellady powinien wpisać je do swojego kalendarza. My ze swojej strony już dziś gorąco zapraszamy Was na tę imprezę i zachęcamy do rejestracji.

Grecka Panorama

Dużą atrakcją tegorocznej edycji Greckiej Panoramy, będzie również miejsce, gdzie zostanie ona zorganizowana. Stadion Narodowy to jedno z bardziej reprezentacyjnych miejsc stolicy, gdzie odbywają się tego typu duże imprezy. Jeśli więc nigdy nie wiedzieliście korony Stadionu Narodowego to Grecka Panorama będzie dobrą okazją by to zrobić.

Pierwsza edycja tych targów w 2015 roku przyciągnęła ponad 110 wystawców oraz około 5 tysięcy zwiedzających. Organizatorzy szacują jednak, że tegoroczna Grecka Panorama będzie jeszcze większa a znacznie większy zasięg informacji promujących to wydarzenie pozwoli na poprawienie ubiegłorocznego wyniku osób zwiedzających. Już w tej chwili lista wystawców, którą można zobaczyć pod adresem http://www.greckapanorama.pl, jest imponująca. Nas szczególnie cieszy to, że poza dużymi touroperatorami w imprezie tej będzie uczestniczyć wielu wystawców z Grecji, którzy specjalizują się w produkcji tamtejszych lokalnych specjałów. Warto wspomnieć choćby o doskonałych oliwach czy też kosmetykach produkowanych na jej bazie.

Ten grudniowy weekend zapowiada się naprawdę gorąco. Jeśli jednak mimo wszystko nie będziecie mogli uczestniczyć w Greckiej Panoramie, to zachęcamy Was do śledzenia naszej strony. Po zakończeniu tegorocznej edycji z pewnością pojawi się obszerna relacja.

Gosia i Piotrek,  data_2016-11-06 19:57:26 2016-11-06 19:57:26
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Katarzyna Mania
Katarzyna Mania
2016-11-06 19:06:00

Już się zarejestrowałam :-)

1
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2016-11-06 19:07:01

Super :) (y)

 Pszczółka Maja
Pszczółka Maja
2016-11-06 19:12:36

Marek Hojdys

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10154018355077551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Radek Radziszewski: Byliśmy od 3 lipca do 13 lipca. Ciepło tanio pusto. Na Krecie byłem chyba po raz 10 i w tym roku najlepiej było
Marcin Greszkiewicz: tylko kolo 5tys wlochow? w Falasarnie to prawie tylko wlosi i polacy byli
Adam Wyspiański : Jacek Gola - Czy wystarczył jeden kod QR dla całej rodziny??? Ja mam wylot z Wrocławia jak Wy 14.08. Lecę z żoną i z dwójką dzieci. (...)
Rita Zalińska: Jesteśmy teraz w Sougii. Zauważalne jest, że spora większość turystów to Grecy, czyli turystyka wewnętrzna. Spokojnie można przyjeżdżać, jest bezpiecznie i spokojnie.
Kinga Dąbrowska-Mielczarek: moja ukochana Kreta
Roy Feuillade: My favourite airport
Anna Baranek: Ciekawe jak Chania
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera