Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Już za miesiąc Grecka Panorama

Każdy mijający dzień przybliża nas do przyszłorocznych wakacji i być może kolejnych wyjazdów do Grecji. Niestety wciąż są to bardzo odległe plany, których realizacja będzie musiała poczekać jeszcze kilka miesięcy. Jednak już wcześniej, bo w pierwszy weekend grudnia odbędzie się impreza, która zdecydowanie umili oraz ułatwi to oczekiwanie. W pierwszy weekend grudnia na Stadionie Narodowym w Warszawie zorganizowana zostanie druga edycja Greckiej Panoramy, dzięki której będzie można poczuć namiastkę prawdziwego klimatu Grecji.

Grecka Panorama

Ta niezwykła impreza, która w zeszłym roku po raz pierwszy odbyła się w Polsce, przyciągnęła dużą liczbę wystawców. Wśród nich nie mogło oczywiście zabraknąć najpopularniejszych biur podróży w Polsce, dla których Grecja to jeden z najważniejszych kierunków wakacyjnych wyjazdów. Grecka Panorama była dobrą okazją do tego aby w jednym miejscu porównać ofertę touroperatorów oraz skorzystać ze specjalnych promocji przygotowanych z myślą o tych targach.

Impreza ta była również świetną okazją do tego, aby poznać popularne wśród turystów regiony Grecji. Przedstawiciele części z nich byli obecni na targach i z chęcią przybliżali ich największe atuty oraz ciekawostki związane z nimi.

Grecka Panorama to również doskonała okazja do tego aby kupić oraz spróbować charakterystycznych lokalnych produktów, które na tej imprezie niejednokrotnie prezentowane były bezpośrednio przez producentów.

Nie były to jednak jedyne atrakcje zeszłorocznej edycji. Warto wspomnieć, że gościem specjalnym obecnym na pierwszej Greckiej Panoramie był dobrze wszystkim znany Teo Vafidis. Mistrz kuchni greckiej nie tylko dał pokaz swoich umiejętność, ale także w niezwykle barwny sposób opowiedział kilka anegdot związanych ze swoją ojczyzną oraz tamtejszymi tradycjami.

W zeszłym roku ze szczerą przyjemnością aktywnie uczestniczyliśmy w pierwszej edycji tej imprezy. Była to dla nas niezwykła okazja do spotkania się z naszymi greckimi przyjaciółmi. Dzięki tej imprezie mogliśmy również osobiście poznać się z niektórymi fanami naszej strony oraz jej facebookowego profilu. Cieszy nas także to, że nasza relacja z ubiegłorocznej edycji Greckiej Panoramy spotkała się z zainteresowaniem greckich mediów takich jak chaniapost czy też news GTP.

W tym roku także pojawimy się na Stadionie Narodowym przede wszystkim na stanowisku naszych przyjaciół z Kritsy Physis of Crete, jednak przy okazji tej edycji będziemy pełnić również funkcję oficjalnego partnera medialnego. Będziemy Was zatem informować o szczegółach tej imprezy.

W poniższej galerii możecie obejrzeć zdjęcia z ubiegłorocznej edycji Greckiej Panoramy na Torwarze.

Grecka Panorama - Torwar 2015


Gosia i Piotrek,  data_2016-11-01 18:54:42 2016-11-01 18:54:42
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Katarzyna Mania
Katarzyna Mania
2016-11-01 20:18:21

Byłam w ubiegłym roku - w tym również się wybieram - pozdrawiam

1
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2016-11-01 20:26:53

Super :)

 Alicja Mazanowska
Alicja Mazanowska
2016-11-02 08:43:26

Mam nadzieję, że uda mi się być w tym roku :)

1
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2016-11-02 09:05:53

Oby! Zapowiada się jeszcze lepsza i liczniejsza impreza niż w zeszłym roku.

1
 Agnieszka Polulis
Agnieszka Polulis
2016-11-02 12:07:35

O! Super. Ponownie wybiorę się z mamą. Było świetnie w ubiegłym roku. Powiew lata i egzotyki w środku zimy.

1

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10154005326382551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Radek Radziszewski: Byliśmy od 3 lipca do 13 lipca. Ciepło tanio pusto. Na Krecie byłem chyba po raz 10 i w tym roku najlepiej było
Marcin Greszkiewicz: tylko kolo 5tys wlochow? w Falasarnie to prawie tylko wlosi i polacy byli
Adam Wyspiański : Jacek Gola - Czy wystarczył jeden kod QR dla całej rodziny??? Ja mam wylot z Wrocławia jak Wy 14.08. Lecę z żoną i z dwójką dzieci. (...)
Rita Zalińska: Jesteśmy teraz w Sougii. Zauważalne jest, że spora większość turystów to Grecy, czyli turystyka wewnętrzna. Spokojnie można przyjeżdżać, jest bezpiecznie i spokojnie.
Kinga Dąbrowska-Mielczarek: moja ukochana Kreta
Roy Feuillade: My favourite airport
Anna Baranek: Ciekawe jak Chania
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera