Psiloritis Race po raz siódmy

Już jutro odbędzie się siódma edycja biegu Psiloritis Race, który na dobre wpisał się do kalendarza tego typu imprez organizowanych na Krecie oraz w Grecji. Początek rywalizacji przewidziany jest na godzinę 7.30 z płaskowyżu Nida. Zawodnicy uczestniczący w głównym biegu pokonają trasę liczącą 35 kilometrów. Jej przebieg, zgodnie z nazwą biegu, obejmuje również wejście na szczyt Psiloritis.

Psiloritis

Szczegółowy program imprezy znajdziecie bezpośrednio na stronie organizatora. Warto jednak wspomnieć, że Psiloritis Race to nie tylko wyczerpujący bieg na trasie o długości 35 kilometrów, ale również szereg imprez towarzyszących, których skala trudności jest bardzo zróżnicowana. Przewidziano nawet zorganizowanie biegu przeznaczonego dla dzieci. Będą one rywalizować ze swoimi rówieśnikami na trasie o łącznej długości dwóch kilometrów.

Osoby nastawione na aktywny wypoczynek na Krecie nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Psiloritis Race to już kolejna tego typu impreza, o której informowaliśmy Was na przestrzeni kilkunastu ostatnich dni. A to jeszcze nie koniec biegowego szaleństwa, gdyż w następny weekend odbędzie się Chaniathlon.

Piotrek,  data_2016-05-28 20:00:54 2016-05-28 20:00:54
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153631820252551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Zdala jestem od myślenia katastroficznego ale coś mi intuicja podpowiada ze znając „inwestowanie” Greków wszystkie pieniądze od turystów pójdą w prywatne kieszenie a nie ochronę tych pięknych miejsc, a kiedy już dojdzie do ich zniszczenia przez ludzka stopę, to postawią tam wielkie hotele z prywatna plaza, bo tylko to zostanie.
jeszcze niech za powietrze zaczną naliczać, za chlor w basenie, sól w morzu, opłatę za sterylne all inclusive etc. Grecji już i tak nie ma od dawna, mogą stawać na uszach i tak się nie dorobią Greki zapyziałe
Dobry pomysł, ale jak z tym pójdzie jakieś udogodnienia typu ubikacja z prawdziwego zdarzenia itp
gość dodekanezowiec: Ale można wejść bokiem, do czego zachęcił pan sprzedający bilety... Bo już limit osób się wyczerpał.  
Aby wejsc na Wulkan Teide wymyslono inne rozwiazanie. Czyli koniecznosc uzyskania zezwolenia na wstep, ale bezplatnie. Zezwolenie wymagane jest tylko w godzinach pracy straznikow czyli CHYBA od 9:00 do 18:00, w innych godzinach mozna wchodzic bez
Komercja komercja komercja ... dlatego kreta to nie moja bajka ... choć w tym roku chciałam się do niej przekonać... niestety na tle innych greckich wysp wypadła słaboooooo
Dobrze ze poznałam te miejsca kiedy była tam garstka ludzi a rano tylko ja :)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera