Grecka literatura na Warszawskich Targach Książki

Od dnia wczorajszego trwa siódma edycja Warszawskich Targów Książki, które od trzech lat organizowane są Stadionie Narodowym. To największa tego typu impreza w Polsce, w której udział bierze ponad 800 wystawców z 25 krajów. Również w tym roku w imprezie tej nie zabraknie greckiego akcentu. Podobnie jak w latach ubiegłych tak i również na tegorocznej edycji Warszawskich Targów Książki znajdziecie wydawnictwo Książkowe Klimaty.

Warszawskie Targi Książki

Wydawnictwo to jest odpowiedzialne za stworzenie niezwykle udanej serii książek sygnowanych marką Greckie Klimaty. Wśród pozycji dostępnych w tej serii znajduje się obecnie wiele ciekawych tytułów. Warto wymienić choćby takie jak: "Kroniki pewnego miasta" Pandelisa Prevelakisa, "Niebezpieczne kulinarne związki" Andreasa Staikosa czy też "Zorba 50 lat później" Tomasza Zaróda.

Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w tej imprezie. My z pewnością pojawimy się tam by wzbogacić nasze półki o kolejne pozycje nie tylko powiązane z Grecja (choć i takie znajdują się na naszej liście zakupów). Wydawnictwo Książkowe Klimaty znajdziecie na stoisku numer 147/D19. Wstęp na Warszawskie Targi Książki jest płatny a cena pełnego biletu wynosi 12 zł (w przypadku zakupu w kasie na miejscu). Więcej informacji na temat targów znajdziecie na oficjalnej stronie WTK, do której odnośnik umieszczony jest w źródle tego newsa.

Gosia i Piotrek,  data_2016-05-20 20:19:58 2016-05-20 20:19:58
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153616285012551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Zdala jestem od myślenia katastroficznego ale coś mi intuicja podpowiada ze znając „inwestowanie” Greków wszystkie pieniądze od turystów pójdą w prywatne kieszenie a nie ochronę tych pięknych miejsc, a kiedy już dojdzie do ich zniszczenia przez ludzka stopę, to postawią tam wielkie hotele z prywatna plaza, bo tylko to zostanie.
jeszcze niech za powietrze zaczną naliczać, za chlor w basenie, sól w morzu, opłatę za sterylne all inclusive etc. Grecji już i tak nie ma od dawna, mogą stawać na uszach i tak się nie dorobią Greki zapyziałe
Dobry pomysł, ale jak z tym pójdzie jakieś udogodnienia typu ubikacja z prawdziwego zdarzenia itp
gość dodekanezowiec: Ale można wejść bokiem, do czego zachęcił pan sprzedający bilety... Bo już limit osób się wyczerpał.  
Aby wejsc na Wulkan Teide wymyslono inne rozwiazanie. Czyli koniecznosc uzyskania zezwolenia na wstep, ale bezplatnie. Zezwolenie wymagane jest tylko w godzinach pracy straznikow czyli CHYBA od 9:00 do 18:00, w innych godzinach mozna wchodzic bez
Komercja komercja komercja ... dlatego kreta to nie moja bajka ... choć w tym roku chciałam się do niej przekonać... niestety na tle innych greckich wysp wypadła słaboooooo
Dobrze ze poznałam te miejsca kiedy była tam garstka ludzi a rano tylko ja :)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-21 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera