Booking.com

Szybki internet w regionie Sfakia

data_2016-03-22 18:08:01 2016-03-22 18:08:01

W najbliższych miesiącach realizowany będzie kolejny etap projektu "Społeczeństwo informacyjne", w ramach którego w kilku miejscowościach Sfakii zostanie uruchomiony dostęp do szerokopasmowego internetu. Jest to część znacznie większego programu, który współfinansowany jest z środków UE. Jego głównym celem jest wymazanie tak zwanych białych plam na mapie dostępności szybkiego internetu na Krecie.

Twierdza Frangokastello w Sfakii

W ramach prac wykonanych przez firmę OTE, dostęp do sieci ma być zapewniony miedzy innymi w takich miejscach jak Kallikratis, Imbros, Sfakia, Anopoli, Agios Nektarios, Frangokastello. Wedle wstępnych założeń projekt ma zostać ukończony na przestrzeni najbliższych trzech miesięcy.

W dobie coraz większej cyfryzacji naszego życia dostępność szybkiego połączenia z internetem staje się coraz ważniejsza. Co więcej internet traktowany jest nie tylko jako miejsce rozrywki oraz źródło informacji ale również jako jeden z warunków koniecznych do sprawnego prowadzenia biznesu opartego zarówno na usługach, jak i sprzedaży towarów. Szybka i sprawna komunikacja oraz możliwość dotarcia do większego grona ewentualnych klientów to jedne z podstawowych zalet internetu. Właśnie dlatego tak ważne jest aby w ramach rozwoju regionu dostęp do sprawnie działającej sieci był traktowany równie priorytetowo jak inne tego typu usługi.

Piotrek,  data_2016-03-22 18:08:01 2016-03-22 18:08:01
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie : Nam się podoba - może znowu da się jeździć na Kretę. Miłośników leżaków zapraszamy z powrotem na północne wybrzeże.
Bardzo się cieszę. Mnie to odpowiada, bo nie znoszę głośnej muzyki na plaży i coraz trudniej było znaleźć miejsce bez leżaków. Jak ktoś chce leżaki to zapewne znajdzie odpowiednie miejsce.
W Falasarnie byłam ostatnio jakieś 2-3 lata temu. Leżak na leżaku, głośna muzyka z baru, co najmniej dwa kłady, kursujące tam i z powrotem co kilka minut, generujace niesamowity hałas i smród.... a pamiętam jeszcze czasy, jak można było na tej plaży rozłożyć się z kocykiem w ciszy i spokoju, eh... no cóż może i szkoda miejsc pracy, ale ludzie wszystko potrafią zniszczyć i nie znają umiaru jeśli chodzi o kasę, ... (...)
Bardzo dobrze. Jak ktoś nie chce wypożyczać leżaka, to miejsca musi szukać na drugim końcu wyspy i w najbrzydszej okolicy.
Małe sprostowanie. Określenie "Fałszywe plaże" jest błędne. Chodzi tu o "Niezadeptane plaże" (gr. Απάτητες παραλίες) ;)
To znaczy, że z Falasarny znikną baldachimy do leżenia? Trochę rewolucja.
Szkoda. Ale wiadomo, gdzie człowiek tam szkody. Na szczęście miałem przyjemność plażować na wyspie. Jest mega pięknie. Plaże zwłaszcza Golden beach zostaje na zawsze w pamięci.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera