Booking.com

Nowa kampania promocyjna Krety

data_2025-01-13 18:48:42 2025-01-13 18:48:42

Region Krety powoli przygotowuje się do nowego sezonu turystycznego. Pierwszym zwiastunem tych działań jest kampania promocyjna Top Things To Do, która zachęca potencjalnych gości do odkrywania wszystkiego co może oferować wyspa. Kolejny też raz w kampanii promocyjnej kładzie się nacisk na gościnność jej mieszkańców oraz autentyczność krajobrazów, co stanowi o wyjątkowości i niepowtarzalności Krety. Kampania ta również zachęca do odwiedzania wyspy przez cały rok, bo oferuje ona niepowtarzalne turystyczne doświadczenia o każdej porze roku.

Również gubernator regionalny Krety Stavros Arnautakis podkreśla „miliony turystów rocznie potwierdzają, że Kreta zajmuje szczególne miejsce w ich sercach i wspomnieniach. Niezależnie od tego w jakiej porze roku przyjedziecie na Kretę to miejsce to jest pełne niespodzianek dla każdego.”

Filmik promocyjny to kolejna produkcja, która została przygotowany przez Indigo View według reżyserii Thodorisa Papadoulakisa.

Gosia,  data_2025-01-13 18:48:42 2025-01-13 18:48:42
Średnia: 0
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/1003834681790796

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

gość PiotrWie  Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
 Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo  Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
 Pychota
 No to wyobrażam sobie co będzie jak ta 9-tka dzieci oskarżonego szefa dorośnie!
 Tack för meddelandet om öppnandet av Samaria ravinen. Irene Lindau. Kram från mig.,
 Attention mise en garde Si vous louer un taxi par l'intermédiaire de Booking et que vous avez une société du nom de Canet Travel sur votre confirmation annulez directement votre réservation, le taxi ne viendra jamais mais esseyera d'encaisser la course... je ne suis pas le premier à qui cela arrive et en plus ils falsifient par après les documents de prise en charge... (...)
CRETE Copyright © 2009-26 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera