CRETE - ExpressMap, czy aby comfort map

data_2014-02-10 19:33:47 2014-02-10 19:33:47

expressMap - mapa KretyW zeszłym roku przed kolejnym wyjazdem na Kretę pilnie potrzebowaliśmy nowej mapy, zdecydowaliśmy się więc na zakup  - za niespełna 25zł - turystycznej mapy wydawnictwa Express Map. Była to jedyna w miarę aktualna mapa (wydrukowana w sierpniu 2011) dostępna w księgarniach od ręki.

Jest to dwustronnie laminowana mapa w miękkiej okładce. Jej rozmiary są niewielkie: 100 x 48 cm po rozłożeniu, a w formie złożonej to zaledwie 11 x 24 cm.Plan Krety został przedstawiony w skali 1:150 000. Dodatkowo wydawca na obu stronach zamieścił także plany większych miast: Heraklionu, Rethymnonu, Chanii, Agios Nikolaos, Ierapetry oraz Sitia, które są rozrysowane w skali 1:10 000. Zmieścił się tu także mały plan wysepki Gavdos (1:150 000).

Gosia i Piotrek,  data_2014-02-10 19:33:47 2014-02-10 19:33:47
Średnia: 0
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo. Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie  Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
 Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo  Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
 Pychota
 No to wyobrażam sobie co będzie jak ta 9-tka dzieci oskarżonego szefa dorośnie!
 Tack för meddelandet om öppnandet av Samaria ravinen. Irene Lindau. Kram från mig.,
CRETE Copyright © 2009-26 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera