Spacer ulicami Heraklionu

data_2021-05-11 19:55:40 2021-05-11 19:55:40

Zapraszamy na ponad godzinny wieczorny spacer ulicami Heraklionu. Film został nakręcony przez Zameera Pactyana, którego twórczość czasami Wam prezentujemy. Na jego najnowszym filmiku będziecie mogli zobaczyć między innymi ponownie otwarte tawerny, knajpeczki i restauracje Heraklionu. Na pewno zauważycie, że wraz z ich otwarciem na ulice stolicy Krety zaczęło powracać normalne życie.

Gosia,  data_2021-05-11 19:55:40 2021-05-11 19:55:40
Średnia: 0
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

2021-05-12 12:56:21

Byliśmy z mężem rok temu w Heraklionie. Powiem tak, brzydszego miasta nie widziałam.

1
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2021-05-12 15:30:29

Kinga kwestia gustu. Nasze pierwsze wrażenia odnośnie tego miasta były dosyć mieszane. Potem wracaliśmy do niego wielokrotnie i dziś dla nas Heraklion to miejsce do którego chętnie wracamy.
A czy są brzydsze miasta ... no cóż pewnie nie jedna osoba mieszkająca w Polsce może napisać, że czasem wystarczy wyjść z domu by zetknąć się z miastem brzydszym niż Heraklion, więc może nie bądź tak surowa w swoich ocena. Tym bardziej, że w stolicy Krety była chyba tylko raz.

2021-05-12 16:10:04

CRETE - Kreta tak, byliśmy raz, ale cały dzień. Być może kwestia gustu, kazdebmu podoba się co innego, jednak rezydent też nie polecał Heraklionu.Ale Warto było się przekonać samemu

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10157952549287551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo. Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie  Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
 Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo  Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
 Pychota
 No to wyobrażam sobie co będzie jak ta 9-tka dzieci oskarżonego szefa dorośnie!
 Tack för meddelandet om öppnandet av Samaria ravinen. Irene Lindau. Kram från mig.,
CRETE Copyright © 2009-26 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera