Druga edycja zawodów MTB w Myrtos

data_2018-06-18 20:19:25 2018-06-18 20:19:25

Jeśli w pierwszej połowie lipca macie zaplanowany pobyt we wschodniej Krecie i Waszą pasją jest jazda rowerem górskim to być może będziecie zainteresowani udziałem w drugiej edycji zawodów MTB Challenge Myrtos 2018. Impreza ta odbędzie się 1 lipca w zachodnim rejonie gminy Ierapetra.  Organizowana jest ona przy wsparciu regionu Lassithi oraz kilku lokalnych przedsiębiorców.

Zawody MTBźródło zdjęcia: http://www.kritipoliskaihoria.gr

Rejestracja za pomocą internetowego formularza możliwa jest od dnia wczorajszego i potrwa aż do 1 lipca. Koszt uczestnictwa wynosi 7€. W ramach opłaty startowej każdy z uczestników otrzyma oficjalna koszulkę, a także pamiątkowy medal. Po zakończeniu rywalizacji na głównym placu w Myrtos przewidziana jest również organizacja kreteńskiej uczty okraszonej tradycyjną grecką muzyką.

Rywalizacja będzie rozgrywana w ramach dwóch tras. Krótsza o długości zaledwie 1,5 km przeznaczona będzie dla młodzieży w wieku od 12 do 17 lat. Natomiast na drugiej o długości 17 kilometrów będą rywalizować osoby dorosłe. Trasa ta będzie przebiegać przez następujące miejscowości Myrtos - Gokia - Tercha - Myrtos. Różnica wysokości, jaką pokonają osoby rywalizujące w tych zawodach, wynosi 260m.  Większą część nawierzchni trasy, czyli około 11 kilometrów, będą stanowić szutrowe drogi i ścieżki. Na pozostałych odcinkach rywalizacja będzie odbywać się na drogach asfaltowych.

Zawody MTB w Myrtos to relatywnie niewielka i niezbyt popularna tego typu impreza sportowa. W zeszłym roku w ramach tej rywalizacji uczestniczyło łącznie ponad 80 zawodników. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że w kolejnych latach zawody te dzięki pozytywnym opiniom uczestników zyskają na popularności i na stałe wpiszą się do kalendarza rywalizacji MTB.

Piotrek,  data_2018-06-18 20:19:25 2018-06-18 20:19:25
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Weronika Komosa
2018-06-18 20:47:43

Myrtos

1

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10155478415667551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

 
 Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo. Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie  Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
 Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo  Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
 Pychota
 No to wyobrażam sobie co będzie jak ta 9-tka dzieci oskarżonego szefa dorośnie!
CRETE Copyright © 2009-26 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera