Najnowsze komentarze:
Dwa lata temu mnie zaatakowały trzy po zejściu z wawozu Chochlakies. Jedna ugryzła mnie w kostke. Byly bardzo agresywne. Otoczyly mnie i szarżowaly
Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo.
Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Witaj Grecjo Graviera z Naksos uwielbiam. Doskonała do koreczków z winogronami
Pychota
Komentarze
komentarz z
Bardzo pozytywne, w przeciwieństwie do Rodosu. Jak na Grecję - zwykle dosc punktualnie, czysto, wygodnie, chociaż czasem zbyt dużo chętnych. Z dworca w Chanii mieliśmy świetną bazę wypadową na cały zachód wyspy, szkoda, że znienacka zmienil się rozkład od 22 września i nie dojechaliśmy już na Balos.
komentarz z
To fakt, dzisiaj tez bylo wiecej chętnych osób niż miejsc. Zwłaszcza na popularnych odcinkach trasy.
komentarz z
Super, same pozytywy. Podczas ostatniego pobytu 1000km komunikacją. Tanio i wygodnie. Nie warto wypożyczać auta. :-)
komentarz z
Z Bali jechaliśmy autobusem do Chanii oraz do Rethymion ..czysto ..miło. .wi-fi i bardzo wygodnie.Dobrze,że dworce autobusowe w tych miastach usytuowane są prawie w centrum
komentarz z
Bardzo dobre!
komentarz z
Jechałam z miejscowości Bali do Rethymonu i z powrotem. Za każdym razem w autobusach komplet. Kiedy okazywało się na dworcu że podróżujących jest więcej niż miejsc w autobusie od razu podstawiali drugi. Ależ to było zaskoczenie. A poza tym tanio
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153722850917551