Najnowsze komentarze:
Nikt nie uświadamia turystom skali trudności i wymaganego czasu, aby dotrzeć do zatoki. Panie w sandałkach. Dzieci. Money. Money. Money. Zapełnić autobus. Mam nadzieję, że w końcu ktoś rozsądny zapanuje nad tym procederem
Gosia | crete.pl Zamiast zabierania tablic częściej zabierać będą prawo jazdy. Wprowadzili system coraz wyższych kar za popełnianie tych samych wykroczeń oraz możliwość wytoczenia sprawy karnej. Sama wysokość mandatów też robi wrażenie.... 1000, 2000 czy 4000 euro... Mają to połączyć z automatycznym wysyłaniem mandatów na podstawie wykroczenia zarejestrowanego przez urządzenie. (...)
gość PiotrWie Ale tylko zwiększyli wysokość mandatów czy zmienili coś jeszcze w przepisach - oprócz praktycznego zakazu kamperów - według nowych przepisów można zatrzymać się tylko na kampingach których jest mało i głównie w lipcu-sierpniu lub na terenie prywatnym ale tylko jeden kamper. Jak to będą egzekwować - się okaże.
Super miejsce
gość Jaca Mimo ze zaden przewodnik tego nie poddpowie da sie dojechac do aptery busem.
Nalezy dojechac do Chanii. Tam bierzemy autobus jadacy w kierunku rethymnonu ktory ma przystanek nazwany Megala Choragia. Jest to skrzyzowanie u podnoza goru na ktorej jest aptera. Pozostaje wgrapac sie na gore, latwa asfaltowa droga, ok 20 minut. (...)
Byłam tam w zeszłym roku. Zachwyciło mnie to miejsce i jego klimat. Gorąco polecam.
gość Mateusz Chwilowo wstęp bezpłatny, bo nie ma działającego internetu do obsługi kasy etc, toalety też jeszcze nie ma. Byłem rano 9 czerwca i oprócz mnie i strażnika zero odwiedzających. Wchodzić pomiędzy mury nie wolno, bo korytarze nie do końca zabezpieczone i ktoś już się pokaleczył.
Komentarze
komentarz z
Kreta
komentarz z
Jeździłem, coś pięknego :) Może nie dla auta, ale dla oczu och tak!
komentarz z
Zdecydowanie, uczta dla oczu pasażera i niezmierna przyjemność jazdy dla kierowcy :)
komentarz z
ach...:-)wspomnienia...
komentarz z
Kochana Kreta
komentarz z
jechałem ...
komentarz z
Super. Jechałam
komentarz z
Zwiedziliśmy Krete wzdłuż i wszerz
komentarz z
już za trzy tygodnie.......
komentarz z
Elsker de veje
komentarz z
Ja jechałam samochodem na Balos!!! Kto jechał wie co za niesamowite emocje...
komentarz z
Oj tak, to przeżycie, szczególnie końcówka drogi i kozy :-D
komentarz z
Uwielbiam kreteńskie drogi!
komentarz z
To tak jak my... :]
komentarz z
Super! ;)
komentarz z
Uwielbiam te drogi na Krecie
komentarz z
Ja tez. A jechalam ta trasa kiedy droga byla w budowie.
komentarz z
A tk mi się marzy jeszcze raz pojeździć tymi drogami cudownie było:)
komentarz z
Jechałem tą trasą w 2007 r., w trakcie jej przebudowy. Wrażenia ... niezapomniane :)
komentarz z
Cudowne kreteńskie serpentyny zawsze wymagają zużycia aviomarinu :-D, szczególnie na wyprawach w górskie zakamarki wyspy. Zawsze mąż prowadzi, ja się nie odważyłam. Ale nawet w najmniejszej górskiej wiosce asfalt jest bardzo dobry, zawsze mnie dziwi, że nie mają żadnych dziur :-D
komentarz z
Anne Gayev
komentarz z
Swiat jest pienkny...
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10152952017652551