Grecka Panorama 2018

data_2018-11-19 19:55:58 2018-11-19 19:55:58

Późna jesień oraz zima to z pewnością trudny okres dla wielu osób rozmiłowanych w cieple greckiego słońca. Coraz większa monotonia barw dominująca w tym okresie w Polsce sprawia, że nietrudno zatęsknić za krajobrazami oraz klimatem Krety. Na szczęście od kilku lat na początku grudnia organizowana jest w Warszawie Grecka Panorama. Ta niezwykle energetyczna impreza pozwala niemalże przenieść się choćby na moment do Grecji, zanurzyć się w jej kulturze i klimacie.

Grecka Panorama 2018

Tegoroczna już czwarta edycja Greckiej Panoramy odbędzie się za niespełna dwa tygodnie w pierwszy weekend grudnia. W ciągu tych dwóch dni na PGE Stadionie Narodowym z pewnością będziecie mogli liczyć na bogatą ofertę wyjazdów prezentowaną przez krajowych touroperatorów. Z pewnością na Greckiej Panoramie będą obecne nie tylko wiodące biura podróży, ale również bardziej niszowe firmy zajmujące się organizacją bardziej tematycznych wyjazdów, takich choćby jak rejsy pod żaglami.

Jeśli jednak nie jesteście zainteresowani wyjazdami zorganizowanymi i nastawiacie się na bardziej samodzielne wakacje to Grecka Panorama może być dla Was doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą przelotów. W ostatnich latach na imprezie tej można było liczyć na obecność dużej części linii lotniczych realizujących kursy pomiędzy polskimi lotniskami oraz popularnymi greckimi destynacjami.

W ramach tego wydarzenia będziecie mogli liczyć na szereg różnego rodzaju dodatkowych atrakcji. Warto wspomnieć choćby, że odbędą się pokazy kulinarne prowadzone przez Teo Vafidisa doskonale znanego fanom greckiej kuchni. Na wszystkich zwiedzających czekają również niespodzianki przygotowane przez biura podróży, które w tych dniach zaoferują nie tylko dodatkowe promocje ale również konkursy w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody. Podobnie jak w roku ubiegłym zorganizowane zostanie losowanie sadzonek drzew oliwnych.

Na koniec warto także przypomnieć, że Grecka Panorama to również Greek Food Show, czyli swoisty kulinarny festiwal, na którym można zapoznać z doskonałymi tamtejszymi produktami. Ciekawymi inicjatywami jest Olive Oil Bar, a także Greek Wine Expo, gdzie będzie można pod okiem ekspertów poznać tajniki degustacji win oraz oliw. My ze swojej strony gorąco zapraszamy Was do odwiedzenia stoiska Physis of Crete prowadzonego przez naszych przyjaciół z Kritsy na Krecie.

Jeśli jeszcze do tej pory nie wygenerowaliście swojego zaproszenia na Grecką Panoramę to zachęcamy Was do rejestracji. Formularz dostępny jest pod poniższym adresem:

http://invitation.greckapanorama.com/

Grecka Panorama podobnie jak w ubiegłym roku odbędzie się w Warszawie na terenie PGE Stadion Narodowy (wejście numer 5 od strony Wybrzeża Szczecińskiego). Impreza będzie dostępna dla zwiedzających w dniach 1-2 grudnia. W sobotę wejście będzie możliwe od od 10 do 18, natomiast w niedzielę od godziny 10 do 17.

Piotrek,  data_2018-11-19 19:55:58 2018-11-19 19:55:58
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10155838033812551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Akurat jestem na Krecie id wczoraj. Pogoda cudna. Niecale 30C
Dla wczasowiczów super
Strach pomyśleć co się bedzie działo w lipcu i sierpniu.
Niestety nie tylko tam nie dba się o zwierzęta jest wiele takich państw, byłam niedawno w Egipcie i serce mi pękało na widok tych wszystkich biednych chudych zaniedbanych zwierząt, niby turystyka rozwinięta w tych krajach a Ciemnogród Totalny
To nie wydarzyło się w rejonie Rethymno na Krecie ,a na wyspie Paros .Najważniejsze że piesek został uratowany
Nie odnoszę się do tego konkretnego przypadku ale to smutne, na Krecie nie szanuje się psów i kotów. Pomimo, że widzimy je wszędzie (koty), są karmione odpadkami, zarobaczone z ropiejącymi oczami, zaniedbane. Wiem o czym piszę, mam koty w domu od kilkunastu lat. Osobiście widziałem jak zabito psa łopatą i zakopano, tylko dlatego, że przychodził na teren hotelu. Tym bardziej szacunek dla tego Pana o dużym sercu. (...)
Parklot
CRETE Copyright © 2009-24 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera