Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Targi Natura Food w Łodzi oraz greckie smaki i wydarzenia

W październikowy kalendarz ciekawych wydarzeń na stałe już weszły łódzkie Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej i Naturalnej Natura Food i Ekologicznego Stylu Życia beEco. Odbędą się one w weekend 18-20.10.2019 w Hali Expo-Łódź w al. Politechniki 4.

W tym roku będzie to już XII edycja tego najważniejszego i największego wydarzenia tego typu w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Targi te to nie tylko dobra okazja do zapoznania się wieloma regionalnymi polskimi produktami, ale to również możliwość zaopatrzenia się w nie bezpośrednio u producentów. Często wystawiają się tu zupełnie wyjątkowe firmy prezentujące niszowe produkty, które nie są dostępne w dużych supermarketach. Targi Natura Food to także doskonała okazja by porozmawiać z innymi osobami interesującymi się naturalną żywnością ekologiczną, a także do nawiązania biznesowych kontaktów.

Warto wiedzieć że w targach ubiegłorocznych wzięło udział ponad 350 firm nie tylko z Polski, ale również Czech, Niemiec, Szwecji, Wielkiej Brytanii czy Włoch. Łącznie przyciągnęły one ponad 12 000 osób, z których połowę stanowili przedstawiciele branży.

O tych targach informujemy na naszej stronie nie tylko ze względu na charakter tej imprezy ale także dlatego, że wystawiają się na nich polscy importerzy greckich produktów naturalnych i ekologicznych. Jak co roku po greckie i kreteńskie produkty warto będzie zajrzeć na stoiska dobrze Wam znanych sklepów kreta24.pl oraz oliwowo.pl, którego właściciele prowadzą profil FB "Grecja w gębie". Stoisko sklepu Kreta24.pl znajdziecie pod numerem A11. Jeśli chodzi zaś o oliwowo.pl to na razie numer ich stoiska nie został na razie udostępniony na stronie organizatora.

Warto przypomnieć, że do tej pory unikalne ekologiczne produkty wystawiane przez kreta24.pl dwukrotnie zdobywały Złote Medale Natura Food za najlepszy zagraniczny produkt ekologiczny. W 2014 roku była to kreteńska oliwa Biolea Neratzio, a w 2018 roku nagrodę tę zdobyła także znakomita kreteńska oliwa Eliama.

Jeśli interesuje Was temat zdrowotnych właściwości oliwy to warto zarezerwować sobie czas, aby wziąć udział w wykładzie Oleokantal przez żołądek do mózgu dr hab. n. med. Grety Wozniak. Będziecie mogli na nim wysłuchać najnowszych informacji o wykorzystaniu oleocanthalu w profilaktyce chorób neurodegeneracyjnych. Wykład ten odbędzie się 19 października o godz. 11.30.

Także 19 października o godz. 19 będzie miało miejsce Trzecie Spotkanie Miłośników Grecji organizowane przez Agnieszkę i Damiana prowadzących profil Głodni Pasji. Impreza ta będzie miała miejsce w lokalu Letni Sen przy ulicy Milionowej. Więcej informacji na temat programu tego wydarzenia oraz biletów wstępu znajdziecie tutaj: III Spotkanie Miłośników Grecji

Gosia i Piotrek,  data_2019-10-07 20:24:27 2019-10-07 20:24:27
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Ania Łojko
Ania Łojko
2019-10-07 20:08:44

Byliśmy w zeszłym roku. Nie wiem, czy uda się w tym

1

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156517829442551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Iwona Witek: Tak Sylwia zdecydowanie latem
Katerina Glownia: Adrianna Pawłowska to ten Dimitris? ;) w Grecji więcej śniegu niż tu :(
Sylwia Krzyś Kołodziej: Noooo ale my jednak wolimy Cretę...latem...
Roman Roman: Trzeba byc chamem zeby komus mowic co ma robić. Ich dom ich sprawa nie podoba sie to wybrac inny kierunek wakacji
Ewa Szumowska: W Polsce też tak powinno być bo trzeba być chamem żeby komuś dmuchać w twarz
Artur Nowak: To ich kraj i ich sprawa
Adaś Es: Mimo, że nie pale to jednak widząc pana z papierosem na stacji paliw wywierał na mojej twarzy uśmiech
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt