Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

VIII Międzynarodowe Targi Żywności Ekologicznej w Łodzi

Już w najbliższy weekend od piątku aż do niedzieli w Łodzi ruszają Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD 2015. Podobnie jak w roku ubiegłym w imprezie tej weźmie udział zaprzyjaźniony z nami sklep kreta24.pl, który specjalizuje się w sprowadzaniu greckich artykułów spożywczych. Wśród wielu produktów wystawianych przez nich szczególną uwagę powinniście zwrócić na oliwę Biolea neratzio, która w zeszłym na targach tych uzyskała tytuł najlepszy zagraniczny produkt ekologiczny. Więcej informacji na temat tej oliwy znajdziecie w naszej recenzji.

Natura food

Targi Żywności Ekologicznej i Regionalnej NATURA FOOD to najważniejsze wydarzenie branży eko żywności w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W ostatnich edycjach tej imprezy uczestniczyło blisko 300 wystawców oraz około 12 tysięcy zwiedzających. W ramach imprezy organizowany jest również konkurs na najlepsze produkty ekologiczne, najwyżej ocenione zostaną nagrodzone Złotym Medalem NATURA FOOD 2015. Poza wystawami na targach organizowane są również różnego rodzaju prelekcje, spotkania informacyjne oraz konkursy skierowane do osób odwiedzających. Impreza odbędzie się w hali Expo - Łódź przy al. Politechniki 4. Więcej szczegółowych informacji oraz możliwość kupna biletów online znajdziecie na stronie:

http://www.naturafood.pl/

Jeśli mieszkacie w Łodzi lub będziecie najbliższy weekend spędzać w tym mieście to zapraszamy Was na te targi oraz do odwiedzenia stoiska sklepu kreta24.pl. My, jako gorący orędownicy kuchni greckiej oraz dobrego jedzenia  z pewnością wybierzemy się na tę imprezę. W miarę możliwości postaramy się zamieścić na naszej stronie krótką relację z tych targów.

Gosia i Piotrek,  data_2015-09-29 19:50:40 2015-09-29 19:50:40
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153185337302551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Kasia Chrobry: Biedna KRETA
Hanna Rutkowska: Mój mąż tam się wspinał
Rafał Piotr Matysiak: To by była tragedia :(
Dana Gołowacz: Ktoś tam chyba nie ogarnia
Karina Hadyś: Uff, dobrze że jednak do tego nie dojdzie. Plakias ogromnie by straciło, a jest tam tak pięknie.
gość PiotrWie: Wąwóz Roza jest jak najbardziej szlakiem górskim - po pierwsze leży w masywie Mt. Seleny - te góry maja wysokość 1200 - 1400 m z kulminacja pod 1600 więc jak Karkonosze - tyle że Karkonosze wyrastają z poziomu 500 - 600 m a masyw Seleny ze 150 - 200 m - więc jest praktycznie o kilkaset metrów wyższy. Po drugie sam wąwóz na długości kilku kilometrów ma różnicę wysokości od 700 m do 350 m npm.
Patrycja Jurczyk: Nie. Ja muszę mieć gdzie wracać!
CRETE Copyright © 2009-19 Linki | Kontakt