Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Oh My Greece!

W środę w Atenach zainagurowana została nowa kampania "Oh My Greece!" promująca wypoczynek w Grecji. W chwili obecnej w internecie dostępny jest pierwszy klip promujący tę inicjatywę. Trzeba przyznać, że wideo zatytułowane "Unlock the Feelings" to doskonała produkcja nie ustępująca pomysłowością innym kampaniom promującym Grecję, takim choćby jak doskonała seria klipów "Crete: The Island Inside You".

Zapoczątkowana kampania reklamowa jest częścią nowego przedsięwzięcia stworzonego z inicjatywy przedsiębiorstw działających w obrębie greckiego sektora turystyki. W działalności Greckiej Konfederacji Turystyki (SETE) oraz Greckiej Izby Hotelarskiej podjęta została decyzja o utworzeniu nowego przedsiębiorstwa Marketing Greece. Firma ta ma odpowiadać za budowanie pozytywnego wizerunku Grecji wśród turystów oraz pokazywać największe atuty tego kraju. Nowa kampania ma pokazać, że największe atuty Grecji to nie tylko doskonałe plaże i słoneczna pogoda, ale również unikalna przyroda, bogata kultura i historia, smakowita regionalna kuchnia czy też przyjazny styl życia.

Oh my Greece!

Na koniec warto wspomnieć, że chociaż kampania ta jest w pełni prywatną inicjatywą, to uzyskała ona wsparcie Greckiej Narodowej Organizacji Turystycznej (GNTO). Dzięki temu wszelkie materiały reklamowe tworzone przez Marketing Greece będą mogły być opatrzone oficjalnym logotypem Grecji, który jest już swoistą rozpoznawalną marką. Dodatkowo kampania "Oh My Greece" będzie wykorzystywana w ramach oficjalnej działalności biur GNTO na wszelkiego rodzaju międzynarodowych targach i wystawach. Pierwszym miejscem poza Grecją, gdzie oficjalnie wykorzystany zostanie ten klip, będą targi ITB w Berlinie.

Elena Kountoura, grecka minister turystyki, która była na inauguracyjnym pokazie podziękowała za dotychczasową działalność firmy Marketing Greece i podkreśliła, że jest to doskonały przykład partnerstwa publiczno-prywatnego.

Gosia i Piotrek,  data_2019-02-21 20:09:51 2019-02-21 20:09:51
Średnia: 5
Liczba ocen: 1
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 1
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

 Agata Chrul
Agata Chrul
2019-02-21 23:41:02

Przykro mi, ale według mnie wideo, które ma promować tak piękny, bogaty przyrodniczo i kulturowo kraj, jest nieudane. Na filmie zbyt wiele zbliżeń twarzy (wiem, zapewne chodziło o pokazanie zadowolenia), za mało charakterystycznych greckich ujęć (akcja mogłaby się toczyć w jakimkolwiek śródziemnomorskim kraju;), dziwne kadry (jesiennych liści). Gdzie zabytki? (gdzieś w oddali na szczycie lub w dwusekundowym ujęciu pod dłonią). Gdzie cała gama barw wody: od turkusu po granat? Dlaczego tak skąpo pokazane góry, wąwóz, gaje oliwne? Domyślam się jaki był zamysł (rodzina w małej miejscowości, która nie wystawia nosa poza miejsce pobytu). Do mnie to nie przemawia. :)

2
 Ewa Szumowska
Ewa Szumowska
2019-02-22 06:42:00

Niestety do mnie nie przemawia ale i tak lecę

1
 Dana Gołowacz
Dana Gołowacz
2019-02-22 08:34:34

Ach,jest pięknie <3 ja juz odliczam czas ! Plakias w tym roku,a u Was ? :)

1
 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2019-02-22 09:40:51

Plakias, ależ to fajne miejsce :) My jeszcze nie wiemy niestety. W tym roku może być ciężko

 Dana Gołowacz
Dana Gołowacz
2019-02-22 10:03:06

CRETE - Kreta trzymam więc kciuki za wasz wyjazd

 gość}
gość Aleksandrowska
2019-02-25 10:06:00

Wycieczi lokalne

Mam pytanie odnośnie wycieczek fakultatywnych :)
W tym roku będziemy w Georgioupolis i nasze biuro podróży proponuje nam wycieczki lokalne w chyyyyba ciut za wysokich cenach. Czy na miejscu jest jakieś lokalne biuro oferujące takie wycieczki?

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10156038796747551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Artur Wilkos: Nawet bankomat znalezli.
Irena Zygmunt Pampuch: 
Paweł Langner: Warto się tam pojawić wieczorem.. Polecamy
Aneta Okoniewska: 
Klaudia Kaszubowska: Czy to są pewne informacje na 100%? Szukam hotelu od 4 lipca dlatego chce być pewna
Tomasz Garbala: Ludzie pierdolić ta krete nad polskim morzem tez jest zajebiście
Marzena Badowicz: Dopuki Polska nie wpuści turystów z zagranicy nie może oczekiwać że inni pozwolą Polakom przylecieć do nich
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt