Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

Nie tylko Nowa Fala

Już w przyszły weekend, od soboty 25 października, pod patronatem Filmoteki Narodowej oraz Ambasady Grecji w Polsce w warszawskim kinie Iluzjon zorganizowany zostanie przegląd filmów greckiej kinematografii zrealizowanych na przestrzeni ostatniego dziesięciolecia. W ramach tego festiwalu będzie można zapoznać się z bardzo unikalnymi produkcjami, których próżno szukać na ekranach polskich kin. Partnerem tej wyjątkowej imprezy jest wydawnictwo Greckie Klimaty, które przygotowało niespodziankę dla warszawskich czytelników naszej strony (szczegóły znajdziecie w dalszej części wiadomości).

The Grocer

Siedem filmów w trzech miastach

Łącznie w ramach tego przeglądu zaprezentowanych zostanie siedem filmów, zarówno fabularnych jak i dokumentalnych obejmujących bardzo zróżnicowaną tematykę. Warto zapoznać się z tymi produkcjami, gdyż Nowa Fala przetaczająca się przez greckie kino już od kilku lat święci triumfy na różnego rodzaju festiwalach organizowanych na całym świecie. Poniżej znajdziecie pełną listę filmów dostępnych w ramach tego przeglądu:

Warto również wspomnieć o unikalnym charakterze tej imprezy, która będzie zorganizowana w trzech miastach. Poza warszawskim Iluzionem również od 13 do 16 listopada greckie filmy zagoszczą w Nowym Kinie Pałacowym w Poznaniu, zaś od 26 do 30 listopada także w Kinie Kosmos w Katowicach. Więcej informacji o programie imprezy oraz o filmach znajdziecie na poniższej stronie:

http://www.iluzjon.fn.org.pl/aktualnosci/info/368/nie-tylko-nowa-fala-nowe-kino-greckie.html

Podwójna wejściówka od wydawnictwa Greckie-Klimaty

Wśród osób, które polubią facebookową stronę wydawnictwa Greckie Klimaty oraz napiszą do nas prywatną informacje na Facebooku lub na adres mailowy [email protected] rozlosujemy jedną podwójną wejściówkę na sobotnią projekcję filmu "W domu", jaka odbędzie się 25 października w warszawskim kinie Iluzjon.

Piotrek,  data_2014-10-17 08:07:12 2014-10-17 08:07:12
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Anne Passera: Belle chapelle bien placée il faut la mériter pour y arriver
Joanna Tissaoui: To miejsce odmieniło moje zycie
Viola Viola Viola: 
Katarzyna Pakos: 
Edyta Szulik: Moje ukochane Georgioupolis
Magdalena Mk: Piękne miejsca w około jezioro słodkowodne i żółwie... Plaże piaszczyste..w drodzę na jeziorko piękne widoki....
Teresa Malada: Jeszcze tam wrócę.kocham to miasteczko
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt