Kreta przewodnik

Najlepsza polska strona internetowa poświęcona greckiej wyspie Kreta oraz w niewielkim stopniu Grecji kontynentalnej. Znajdziesz tu przydatne informacje związane ze zwiedzaniem Krety wykraczające poza ofertę fakultatywnych wycieczek. Na stronie znajdziecie również opisy najciekawszych miejsc, które sami odwiedziliśmy zwiedzając tę największą grecką wyspę. Treści uzupełniają bieżące aktualności, fotografie oraz przepisy kuchni greckiej.

5-lecie strony www.CRETE.pl

Chociaż południem Europy oraz Grecją interesowaliśmy się od zawsze to jednak tym co podsyciło nasze zamiłowanie do Krety był pierwszy wyjazd na tę wyspę w 2008 roku. Po tych wakacjach stworzyliśmy nasz pierwszy subiektywny przewodnik po Krecie, a po kolejnych wakacjach następny. Odniosły one swoisty sukces i stały się wakacyjną inspiracją dla wielu osób. Utworzenie portalu poświęconego tej wyspie wydało nam się naturalną koleją rzeczy. Dnia 25 czerwca 2009 roku na www.CRETE.pl zamieściliśmy pierwszego newsa, w którym informowaliśmy o kłopotach z wakacyjnym wylotem polskich turystów. Od tego momentu minęło już 5 niewiarygodnych lat, w czasie których nieustannie staramy się dzielić z Wami naszą wiedzą na temat Krety.

Treści prezentowane na stronie tworzymy na podstawie własnej wiedzy oraz informacji zamieszczanych w greckich gazetach i innych źródłach powiązanych z tą wyspą. Tworząc stronę przyjęliśmy zasadę, że opisywać będziemy te miejsca, w których sami byliśmy. Teksty te ilustrujemy też wyłącznie swoimi zdjęciami i grafikami. www.CRETE.pl jest niezależną stroną, której utrzymanie jest finansowane wyłącznie ze środków własnych, co pozwala nam na zachowanie niezależności oraz własnych opinii.

Z okazji 5-lecia warto dokonać również statystycznego podsumowania tego okresu. Na przestrzeni 5 lat zanotowaliśmy około 250 tysięcy odwiedzin z około stu krajów, co przełożyło się na ponad milion odsłon. W tym czasie czytelnicy www.CRETE.pl poświęcili łącznie około 18 750 godzin na zapoznanie się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie. W tej chwili treści prezentowane na www.CRETE.pl to przeszło 700 podstron, na których łącznie znajduje się niespełna 2 tysiące zdjęć. Obecnie miesięczny transfer danych generowany przez ruch na stronie sięga wartości około 55GB.

Od stycznia 2010 roku na portalu społecznościowym Facebook prowadzimy profil, który przyciągnął  uwagę blisko 4000 osób i mamy nadzieję, że liczba ta będzie się stale powiększać.
Dziękujemy, że jesteście z nami, dzielicie się swoimi spostrzeżeniami i zdjęciami, a także inspirujecie nas do dalszej pracy.

Gosia i Piotrek,  data_2014-06-21 21:50:39 2014-06-21 21:50:39
Średnia: 5
Liczba ocen: 2
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Kreta informacje 5 na 5 (0) liczba ocen 2
zobacz pozostałe aktualności z tego miesiąca »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

Jacek Kurpik
Jacek Kurpik
2014-06-25 16:56:22

Gratulacje

Dziękuję za wspaniałą stronę o ukochanej Krecie.Odwiedzam Was prawie każdego dnia i zawsze znajduję coś ciekawego o wyspie.Szczerze gratuluję i proszę o więcej.

Pozdrawiam

Jacek Kurpik

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe

Najnowsze komentarze:

Roman Roman: Trzeba byc chamem zeby komus mowic co ma robić. Ich dom ich sprawa nie podoba sie to wybrac inny kierunek wakacji
Ewa Szumowska: W Polsce też tak powinno być bo trzeba być chamem żeby komuś dmuchać w twarz
Artur Nowak: To ich kraj i ich sprawa
Adaś Es: Mimo, że nie pale to jednak widząc pana z papierosem na stacji paliw wywierał na mojej twarzy uśmiech
Łukasz Polański: Wszędzie powinien wejść ten przepis, lato ciepło, sama przyjemność zjeść kolację czy obiad na świeżym powietrzu, ale się nie da bo Ci usiądzie obok dziad z baba co dosłownie palą na zmianę on kończy ona zaczyna i gdzie tu przyjemność z jedzenia w takich sytuacjach :/
Krzysztof Klamann: Grecy kochają palić, musiało boleć. Ale faktycznie jarają wszedzie I niepalacym trochę tam ciężko.
Mariola Dudzinska: W końcu coś się dzieje zakaz palenia
CRETE Copyright © 2009-20 Linki | Kontakt