Najnowsze komentarze:
gość PiotrWie Jeździliśmy na Kretę od 2008r, bywały lata że byliśmy w kilku kawałkach w sumie czterdzieści kilka dni ( samoloty z Wrocławia latały w piątek wieczorem tak że można było polecieć po pracy, powrotem był w poniedziałek w nocy więc za 11 dni urlopu można było być 17 dni, jak się zaplanowało z jakimś świętem to można było być 2 x 17 dni i raz 10 dni) i z roku na rok było coraz więcej ludzi - nie tylko na plażach ale ... (...)
Czy wyspa jest w stanie pomieścić 15 mln turystów, zapewne tak. Pytanie moje: skąd będzie woda?! Jak już brakuje, tama na Aposelemis sucha, gdzie ścieki popłyną, gdzie będą składowane śmieci??? Smutne, że wyspa zamienia się na globalną destynację.. rozumiem, że pieniądze są ważne ale żeby dewastować naturalne tereny np.triopetra, plakias etc... przykro
Dwa lata temu mnie zaatakowały trzy po zejściu z wawozu Chochlakies. Jedna ugryzła mnie w kostke. Byly bardzo agresywne. Otoczyly mnie i szarżowaly
Można próbować zrozumieć ludzi, którzy z tego żyją. Można też puścić ludzi na żywioł i nie zajmować się takimi głupotami, jak ofiary śmiertelne. Samaria nie jest szlakiem w 100% bezpiecznym (który szlak jest), to głęboki wąwóz, narażony na erozyjne osunięcia skał. Poza ty, to jest region aktywny sejsmicznie i dość kapryśny pogodowo.
Myślę, że tu nie ma miejsca na ustępstwa. (...)
gość PiotrWie Dziś po raz pierwszy ( a jeździmy dużo od 2008 roku i dużo chodzimy po szlakach) widzieliśmy w Grecji ekipę przygotowującą szlak do sezonu. Nie była to co prawda zbyt duża ekipa - dwie osoby z motyką, sekatorem i niewielką piłą ręczną - ale zawsze coś - na wyspach Kanaryjskich ekipa to pierwszy z kosą spalinową a zanim kilka osób zmiatających resztki na bok. (...)
Miejsce 14 Ladotyri z Mytilene oddam za bezcen ;)
Komentarze
komentarz z
jak w najbliższą to zdaje się 13 marca ;)
komentarz z
Jasne. Dzięki :)
komentarz z
Nie jest to chaotyczny korowód. Grupy karnawalistow mają nazwy . Organizują szereg spotkań przed pochodem .Licza do 400 osob w grupie. Przygtowują się do parady cały rok tworzac platwormy karnawałowe .W mieście tej porze roku wystawiane są dekoracje z poprzednich lat,a każda z grup karnawałowych ma zawsze kilka kostiumów dla gości przybywających w ostatniej chwili/ 50e za kosium dla jednej osoby na paradę karnawałową. Otwarcie karnawału już się odbylo. Jest wieczoorna parada 12.03.2016 z inauguracją wieczorem 12.03 przed urzędem gminy i całodzienny korowód zakonczony na plaży -paleniem króla karnawału i imprezą dla uczestników. Po spaleniu króla karnawału wyznacza się tematy na następny rok i podaje wytyczne do pracy na kolejny rok dla grup. W pochodzie karnawałowym uczestniczy ponad 17 000 karnawalistow a Rethymno odwiedza w tym czasie ponad 200 000 ludzi i w tym roku jest to 103 karnawał w Rethymno . II co do wielkości /po Patrze/ karnawal w Grecji- pozdrawiam z Rethymno- dobrej zabawy
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10153446359337551