Kreta Reiseführer

Die beste polnische Website, die der griechischen Insel Kreta und zu einem kleinen Teil des kontinentalen Griechenlands gewidmet ist. Sie finden nützliche Informationen zum Besuch von Kreta , die über das Angebot optionaler Touren hinausgehen. Auf der Website finden Sie auch Beschreibungen der interessantesten Orte, die wir besuchten, als wir diese größte griechische Insel besuchten. Der Inhalt ergänzt die aktuellen Nachrichten, Fotos und Rezepte der griechischen Küche.

Eine Erinnerung an den kretischen Sommer

Kalte und trübe Dezembertage sind die beste Zeit, um sich an den heißen kretischen Sommer zu erinnern. Solche Erinnerungen ermöglichen es Ihnen, Ihre Lebensbatterien aufzuladen, insbesondere wenn das Wetter vor dem Fenster Sie nicht zum Verlassen des Hauses animiert. Das heutige Video ist eine kurze, aber energiegeladene Zeitrafferaufnahme an einem Strand in Paleochora im Süden Kretas.

Gosia,  data_2021-12-09 18:18:59 2021-12-09 18:18:59
Średnia: NAN
Liczba ocen: 0
  • 0.5
  • 1.0
  • 1.5
  • 2.0
  • 2.5
  • 3.0
  • 3.5
  • 4.0
  • 4.5
  • 5.0
 
 
Oceniłeś na:
 
Weitere Nachrichten von diesem Monat »
Wszystkie treści i zdjęcia występujące w serwisie są naszą własnością.
Wykorzystanie ich w dowolnej formie wymaga pisemnej zgody autorów.

Komentarze

2021-12-10 08:24:53

Kalim era kochani i dzięki za ten film i wróciły wspomnienia z tego miejsca <3 i upraszam się o kciuki,bo planuję powrót

 CRETE - Kreta
CRETE - Kreta
2021-12-10 10:27:08

Dana Gołowacz Od razu robi się cieplej, prawda?

2021-12-10 14:52:57

CRETE - Kreta oczywiście ....to nic że sypie na biało od wczoraj

1
 gość}
gość PiotrWie
2021-12-10 21:08:22

Jeśli nie porobi się coś w Europie co spowoduje całkowitą blokadę granic to mamy nadzieję w tym roku odbić sobie lata 2020-21. Myślimy o pierwszym wyjeździe za trzy miesiące - w marcu, prawdopodobnie na Cypr lub na Sycylię - tam już będzie wiosna. Na maj mamy bilety do Aten i stamtąd pojedziemy na jakieś wyspy - albo na Cyklady albo na Sporady - Skopelos +Alonissos, Milos + Kimolos bądź Naxos - jeszcze się okaże. Na wrzesień jeszcze nie mamy decyzji - ale patrząc na ceny lotów na Kretę raczej wybierzemy inną wyspę - bilety w tym roku do Chanii póki są są dość hardkorowe - ponad dwa razy wyższe niż do Salonik, Aten czy na Mykonos ( oczywiście Mykonos to nie wyspa " z naszej bajki" ale w odległości kilku godzin promem  są bardzo ciekawe miejsca). I jeszcze jak się uda - na przełomie października i listopada któraś z Wysp Kanaryskich, np zaległa z 2020 La Gomera. Ale wszystko zależy prawdopodobnie od Omikrona.

Gosia | crete.pl
Gosia | crete.pl
2021-12-11 11:16:55

Piotrze, będziecie mieć zatem bardzo pracowity rok :)

My niestety na razie niczego nie planujemy. Od jakiegoś czasu życie rozdaje swoje karty, niekoniecznie te dobre.

Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz

lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10158309459877551

Nazwa użytkownika:

Adres e-mail:

Tytuł:

Treść:

Przepisz kod z obrazka:
Kod obrazka

Wpisanie prawidowego kodu oznacza zgodę na przetwarzanie danych w celu wyświetlania komentarza.
Kontakt Administratorem Danych Osobowych zgromadzonych na stronie możliwy jest pod adresem mailowym [email protected]

Zapisz komentarz
Zapisz komentarz
Booking.com

Polecamy:

Oliwa i kosmetyki organiczne Olivaloe


Parklot

Najnowsze komentarze:

Byłam I braków nie widziałam, ale jeżeli jest jak mówisz, to ktoś powinien szybko ten stan zmienić
gość PiotrWie : W czwartek to samo zjawisko oglądaliśmy na Astipalei 
W Norwegii na wybrzeżu, najczęściej latem gdy zapowiadana jest słoneczna pogoda mamy podobne mgły, ale to mgły adwekcyjne, gdzie jest odwrotnie, chłodne morze i ciepłe powietrze. Potrafi takie dziadostwo przyjść z morza na cały dzień, a kilometrów dalej w głąb lądu świeci słoneczko
gość PiotrWie : Nie trzeba iść eksponowanym klifem. Jest inna droga, która jeszcze jakieś 8 lat temu była opisana na kamieniu jako Easy to Loutro, nie rozumiem czemu ktoś ten napis zamalował. Jakieś kilkaset metrów od plaży Marmara odchodzi prosto w górę dróga do Livaniany, krętymi naturalnymi schodami. Dochodzi do drogi Loutro - Livaniany i jest zdecydowanie łatwiejszy od oficjalnego szlaku. (...)
Zawsze doradzamy osobom wybierajacym się na Kretę: - Bądź realistą. Oceniaj swoje możliwości. Zerknij w swoją metrykę urodzenia i kartę zdrowia. Wąwóz Samaria i niektóre piesze trasy są groźne ( szczególnie w upale), strome, kamieniste.
Tawerna Grecka: Będziemy
Gosia | crete.pl : Tak, są takie biura które organizują wycieczki do Sfendoni. Zwiedzanie jaskini jest zazwyczaj połączone ze wizytą w  okolicznych wioskach.
Parklot
CRETE Copyright © 2009-22 Linki | Kontakt | Polityka prywatności | Kontakt | Newsletter
ukryj
Zapisz się do
Newslettera