Najnowsze komentarze:
gość lechgal Uwielbiam kreteńskie drogi za to, że są kręte, wąskie i czasem można się trochę pogubić. To właśnie sprawia, że krótki urlop staje się przygodą, którą długo, mile się wspomina i tęskni za powrotem. Jak ktoś potrzebuje idealnych dróg, niech jedzie na wypoczynek do Niemiec. Ja wolę egzotyczne wakacje na tajemniczych trasach Krety.
gość PiotrWie A mnie denerwują narastające z roku na rok tłumy. Ale za to podoba mi się że nie zabudowali większości plaż wielkimi hotelami jak w Hiszpanii, na Cyprze czy choćby na Korfu.
gość dodekanezowiec ...na Majorce czy Cyprze..
Elafonissi Balos Falassarna - tam trzeba dojechać..
Tanie Wakacje w Ciepłych Krajach - all inclusive, last minute i inne 3 razy byłem i zawsze super
Też mnie denerwują smieci, ale najbardziej podejście do zwierząt.
9razy byłam na Krecie, jest super, jeździmy na nawigacji po polsku i jeszcze nas nie zawiodła. Pozatym jeżdżą autobusy, co prawda nie zawsze punktualnie, ale przecież na urlopie nigdzie mi się nie spieszy
mnie denerwuje brak problemów
Komentarze
komentarz z
komentarz z
komentarz z
Dla Was rowniez Wesolyvh Swiat
komentarz z
komentarz z
Wzajemnie !
komentarz z
Wzajemnie radością a przede wszystkim zdrowia!
komentarz z
Zdrowych Świąt
komentarz z
...zdrowia dla Was! Dobrego czasu świątecznego
komentarz z
komentarz z
komentarz z
Zdrowych i spokojnych Świąt!
komentarz z
Wzajemnie. Zdrowych i spokojnych Świąt
komentarz z
A no właśnie, aby nie dać się zwariować!
Życzę Wam drodzy przyjaciele spokojnych i szczęśliwych Świąt, i do miłego.....
komentarz z
Wesołego alleluja
komentarz z
Ya sas
komentarz z
komentarz z
miałam być w maju na Krecie ❤ tak sobie obiecałam, że wrócimy z mężem po 10 latach, ale los zdecydował inaczej ... jeszcze będzie pięknie i przylecę
Wesołych !
No... nareszcie ktoś coś mądrego napisał - nie zwariujmy i nie dajmy się zwariować, każdy niech ma swój "mózg"
Wszystkim życzę Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt i do zobaczenia - mam nadzieję na Krecie w tym roku :)
Wypełnij poniższy formularz aby dodać komentarz
lub kliknij w poniższy link aby skorzystać z możliwosci komentowania przez facebooka:
https://www.facebook.com/crete.poland/posts/10157009051417551